"Len zabezpečeného obsahu sa zobrazí" oznámenie v Internet Explorer 9 alebo novší

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2625928 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Pri prezeraní webovej stránky v programe Internet Explorer 9 alebo neskôr, dostanete správu, ktorá hovorí, "len zabezpečeného obsahu sa zobrazí."

Príčina

Táto správa hovorí, že tam môže byť zabezpečené aj nezabezpečené obsah na stránke. Zabezpečený a nezabezpečený obsah alebo zmiešaný obsah znamená, že webová stránka sa pokúša Zobraziť zložky súčasným použitím secure (HTTPS/SSL) aj nezabezpečené (HTTP) pripojení webového servera. To sa často stáva internetových obchodov alebo finančných lokalitami, ktoré zobrazujú obrázky, informačné prúžky alebo skripty prichádzajúce z nezabezpečeného servera. Riziko zobrazovania zmiešaného obsahu je, že nezabezpečená webová stránka alebo skript môžu byť schopné pristupovať k informáciám zo zabezpečeného obsahu.

Riešenie

Dôležité: Internet Explorer blokuje nezabezpečeného obsahu v predvolenom nastavení a je nastavená na vás vyzve, keď sa to deje. Zmena tohto nastavenia môže urobiť počítač zraniteľné voči útokom vírusovej, podvodným alebo škodlivým. Spoločnosť Microsoft neodporúča, aby sa pokúsite zmeniť toto nastavenie.  Zmeňte toto nastavenie na vlastné riziko.

Windows 8

Windows 7 and Windows Vista

Poznámka: program Internet Explorer blokuje nezabezpečeného obsahu, aby vaše informácie v bezpečí a je štandardne nastavený na rýchle . Keď je nastavená na zapnutie, Internet Explorer nezobrazí výzvu s posolstvom "len zabezpečeného obsahu sa zobrazí" aj v prípade, že web stránka používa nezabezpečené prvky.


Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o rizikách povolení zmiešaného obsahu, pozri nasledujúce Internet Explorer 9 blog post:
Ochrana spotrebiteľov pred škodlivým zmiešaný obsah

Vlastnosti

ID článku: 2625928 - Posledná kontrola: 7. januára 2013 - Revízia: 4.1
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows Internet Explorer 9
  • Windows Internet Explorer 10
Kľúčové slová: 
kbmt KB2625928 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2625928

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com