Oznámení "Zobrazuje se pouze zabezpečený obsah" v aplikaci Internet Explorer 9 nebo novější

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2625928 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při prohlížení webu v aplikaci Internet Explorer 9 nebo novější se zobrazí zpráva: "Zobrazuje se pouze zabezpečený obsah."

Příčina

Tato zpráva je výzvou, že mohou být zabezpečený i nezabezpečený obsah na stránce. Zabezpečený i nezabezpečený obsah, neboli smíšený obsah, znamená, že webová stránka se pokouší zobrazit prvky pomocí zabezpečeného (HTTPS/SSL) i nezabezpečených připojení serveru WWW (HTTP). To se často stává na webech online obchodů nebo finančních webech, které zobrazují obrázky, proužkové reklamy nebo skripty pocházející z nezabezpečeného serveru. Zobrazením smíšeného obsahu riziko je, že nezabezpečená webová stránka nebo skript může být schopen získat přístup k informacím ze zabezpečeného obsahu.

Řešení

Důležité: aplikaci Internet Explorer ve výchozím nastavení blokuje nezabezpečený obsah a nastavena na zobrazení výzvy, pokud se to děje. Změna tohoto nastavení může ohrožení počítače virové, podvodné nebo škodlivým útokům. Společnost Microsoft nedoporučuje, pokusíte-li změnit toto nastavení.  Upravte toto nastavení na vlastní nebezpečí.

Windows 8

Windows 7 and Windows Vista

Poznámka: aplikace Internet Explorer blokuje nezabezpečený obsah pro vaše údaje v bezpečí a je ve výchozím nastavení nastavena na Příkazový řádek . Je-li u tohoto nastavení Povolit, aplikace Internet Explorer nezobrazí upozornění se zprávou "Je zobrazen pouze zabezpečený obsah" ani v případě, že webová stránka používá nezabezpečené prvky.


Další informace

Další informace o nebezpečí povolíte smíšený obsah, naleznete v následujícím příspěvku blogu Internet Explorer 9:
Ochrana spotřebitelů z nebezpečného smíšený obsah

Vlastnosti

ID článku: 2625928 - Poslední aktualizace: 5. dubna 2013 - Revize: 14.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Internet Explorer 9
  • Windows Internet Explorer 10
Klíčová slova: 
kbmt KB2625928 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2625928

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com