UNC cesta zmeny po inštalácii aktualizácie zabezpečenia MS11-072

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2625406 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY


Po inštalácii aktualizácie zabezpečenia MS11-072, názvy priečinkov sa zduplikujú pri ukladaní Microsoft Office Exce zošity v sieti. Toto prerušenie prepojenia na iné zošity, (externá). Pri ukladaní súboru sa zobrazí nasledovné hlásenie:

Súboru <file name="">môže mať zmenil iný používateľ od posledného uloženia. V tomto prípade to, čo chcete robiť? Uložiť kópiu, prepísať zmeny.</file>

Ak otvoríte Upraviť prepojeniadialógové okno na počítači, ktorý má Oprava zabezpečenia nainštalovaný, program Excel zobrazí dodatočná kópia názov zdieľania. Napríklad cesta k prepojený súbor by zvyčajne byť zobrazená nasledovne:
\\servername\folder\[File1.xlsx] sa zmení na \\servername\folder\folder\[file1.xlsx


Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
EditLinks


RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte aktualizáciu programu Excel 2007 (2598032). Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:

2598032Opis programu Excel 2007 rýchla balík (Excel-x-none.msp, graf-x-none.msp, Oart-x-none.msp, Oartconv-x-none.msp, Xlconv-x-none.msp): 7. marec 2012Poznámka:Uistite sa, že aktualizovať všetky inštalácie programu Excel 2007 balík s rýchlou 2598032 a pokúsiť sa, že všetky zariadenia Excel 2010 s balík s rýchlou 2597940 pred vami zdieľať súbory, ktoré obsahujú prepojenia na cesty v tvare UNC medzi počítačmi. Ak ukladáte zošit, ktorý obsahuje odkaz na cestu UNC vo aktualizovanú verziu programu Excel a potom otvoríte zošit vo verzii programu Excel, ktoré nie sú aktualizované, prepojenie odkazuje na zlú adresu. Napríklad, ak uložíte zošit obsahujúci odkaz \\server\share\main\Book1.xlsx v aktualizovanú verziu programu Excel a potom otvoríte zošit vo verzii programu Excel, ktoré nie sú aktualizované, prepojenie odkazuje na adresu \\server\main\Book1.xlsx.
 


DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie o tejto aktualizácii zabezpečenia navštívte nasledovnú stránku Microsoft Excel podpora Team Blog:
Odkazy v programe Excel sa rozdeľujú chyba súbor uložiť, po použití aktualizácie zabezpečenia MS11 072

Vlastnosti

ID článku: 2625406 - Posledná kontrola: 22. mája 2012 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office Excel 2007
Kľúčové slová: 
kbmt KB2625406 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2625406

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com