Pomocí centra sledování zpráv sledovat zprávy v Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 262162 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Po povolení sledování zpráv na určitém serveru, může mít sledování zprávy. Před zobrazení historie sledování zprávy systému, veřejné složky nebo e-mailové zprávy musíte zadat zprávu, kterou chcete sledovat. Pokud sledování systému zpráva nebo pokud chcete vybrat zprávy sledovat přímo, použijte ID zprávy. Pokud znáte IDENTIFIKÁTOR zprávy, můžete najít zprávy systému ručně kontrolou protokolů sledování. Můžete najít zprávy, pouze pokud existují v sledování protokolů, které jsou uloženy v následujícím umístění zpráv
Exchsrvr\ servername .log
Poznámka:servername je zástupný název serveru.

Sledování e-mailové zprávy nebo veřejné složky můžete zadat určité parametry hledání získat seznam odpovídajících zprávy. Z tohoto seznamu můžete vybrat jednu zprávy zobrazit její historii.

Další informace

Sledovat zprávu pomocí centra sledování zpráv, postupujte takto:
 1. Spusťte správce systému serveru Exchange.
 2. Ve stromu konzoly poklepejte na ikonu Nástroje.
 3. Exchange 2000 Server
  Klepněte pravým tlačítkem myši Center sledování zpráv a klepněte na zprávu sledovat.

  2003 Exchange Server
  Centrum zpráv sledování klepněte na příkaz sledování zprávy.
 4. Exchange 2000 Server
  Ve skupinovém rámečku servery na kartě Obecné zadejte název serveru byla zpráva odeslaná z nebo doručit. Chcete-li procházet seznam dostupných serverů, klepněte na tlačítko Procházet a vybrat server.

  2003 Exchange Server
  Vedle tlačítka Server zadejte název serveru byla zpráva odeslaná z nebo doručit. Chcete-li procházet seznam dostupných serverů, klepněte na položku Server, vyberte server a klepněte na tlačítko OK.
Vyhledat zprávy, jsou pouze nutné zadat server byla zpráva odeslaná z nebo doručit. Například hledat zprávy z konkrétní uživatele, zadejte alias uživatele nebo Pokud znáte e-mailovou adresu uživatele, klepněte na tlačítko Procházet a vyhledejte uživatele v aktivním adresáři. V Centru zpráv sledování jsou k dispozici mnoho dalších možností hledání.

Vlastnosti

ID článku: 262162 - Poslední aktualizace: 18. února 2008 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbinfo KB262162 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:262162

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com