FIX: SQL Server 2008 R2 SP1 neaktualizuje Microsoft.AnalysisServices.SharePoint.Integration.dll modul

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2619924 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Microsoft distribuuje Microsoft SQL 2008 R2 opravy ako jeden súbor na prevzatie. Pretože opravy sú kumulatívne, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych opráv a všetky aktualizácie zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2008 R2 aktualizovať uvoľnenia.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Nainštalujete Microsoft SQL Server 2008 R2 Service balík 1 (SP1) na HP obchodné rozhodnutia spotrebiča.
  • Spotrebič je spustená služba SharePoint časovač. Účet, ktorý beží časovač služby SharePoint nemá oprávnenia správcu.
V tomto scenári, SQL Server 2008 R2 SP1 neaktualizuje Microsoft.AnalysisServices.SharePoint.Integration.dll modul v globálnych zhromaždení Cache (GAC) a verzia modulu zostáva na 10.50.1600.1 číslo verzie. Okrem toho niektoré nové funkcie na PowerPivot SharePoint integrácie nefungujú.

Poznámky
  • Po nainštalovaní SQL Server 2008 R2 SP1, správne verzia pre modul má 10.50.2500.0 číslo verzie.
  • Tento problém sa vyskytne, ak nainštalujete SQL Server 2008 R2 SP1 po inštalácii PowerPivot pre SharePoint zložky.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože služba časovač nemá potrebné administratívne oprávnenia na registráciu zhromaždenie v GAC.

Keď nainštalujete SQL Server 2008 R2 SP1, inštanciu programu SQL Server, ktorý hostí SharePoint konfiguračnej databáze je uzavretý. Preto farmy SharePoint nie je k dispozícii a Inštalátor naplánuje aktualizáciu pre službu SharePoint časovač. Časovač služba však nemá administratívne oprávnenia na registráciu zhromaždenie v GAC a aktualizácia operácia zlyhá.

RIESENIE

Kumulatívna aktualizácia informácií

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia balíka 3. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento Kumulatívna aktualizácia balík SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2591748 Kumulatívna aktualizácia balíka 3 pre SQL Server 2008 R2 Service Pack 1
Poznámka: Pretože stavia sú kumulatívne, každý nový Aktualizácia správa obsahuje všetky rýchlych opráv a všetky aktualizácie zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 aktualizovať uvoľnenia. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších Aktualizácia správa, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2567616 SQL Server 2008 R2 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 bola uvoľnená

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém, ktorý sa týka produktov spoločnosti Microsoft uvedených v časti Vzťahuje sa na.

RIEŠENIE

Ak chcete obísť tento problém, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. Otvoriť inštanciu zvýšenými SharePoint 2010 Management Shell.
  2. Spustite nasledujúci skript:
    $path = $Env:ProgramFiles + "\Microsoft Sql Server\100\Shared\" Get-SPSolution powerpivotfarm.wsp | Update-SPSolution –LiteralPath $path"powerpivotfarm.wsp" –GACDeployment:$true –Confirm:$false –Force:$true Get-SPSolution powerpivotwebapp.wsp | Update-SPSolution –LiteralPath $path"powerpivotwebapp.wsp" –GACDeployment:$true –Confirm:$false –Force:$true

DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie o HP obchodné rozhodnutia spotrebiča, navštívte nasledujúce webovej lokalite MSDN:
Všeobecné informácie o HP obchodné rozhodnutia spotrebiča

Vlastnosti

ID článku: 2619924 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Analysis Services
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2619924 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2619924

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com