Jak odstranit virus opravy PC

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2617291
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při procházení sítě Internet nebo v počítači funkční po procházení Internetu, můžete si všimnout, že mohou otevřít nové okno s názvem Opravy PC , jste vyzváni k defragmentaci vašeho počítače a potom vyzváni osobní informace, jako je vaše e-mailová adresa. To je varianta Win32/FakeSysdef malware a můžete odstranit nebo skrýt soubory i zapojit se do dalších škodlivým aktivitám v počítači.

Řešení

Tento problém může být vyřešen a opravy PC virus odebrat spuštěním bezpečnostní skener Microsoft. Chcete-li to provést, postupujte následujícím způsobem:
 1. Přejít na http://www.microsoft.com/security/Scanner/en-us/default.aspx a klepněte Stáhnout tlačítko.
 2. Postupujte podle pokynů na obrazovce stáhněte a nainstalujte Microsoft bezpečnostní skener. Po zobrazení výzvy uložte soubor na plochu.
 3. Restartujte počítač a spusťte do Nouzový režim:

  Pro Windows 7, Windows Vista a Windows XP:
  1. Po spuštění počítače opakovaně stiskněte klávesu F8 podklíč.
  2. Na Windows Upřesnit možnosti nabídky (Windows XP) nebo Rozšířené možnosti spuštění nabídka (Systém Windows Vista nebo Windows 7) Zobrazí se. Zvýraznění Nouzový režim a stiskněte klávesu Zadejte podklíč.
  3. Pokud se zobrazí výzva pro Správce pověření, zadejte své Uživatelské jméno a Heslo a klepněte na tlačítko OK.
 4. Dvojitým kliknutím Microsoft bezpečnostSkener Ikona na ploše. Mohou být označeny jako msert.
 5. Klepněte na pole vedle Přijmout všechny podmínky licenční smlouvy, klepněte na tlačítko Další.
 6. Klepněte na tlačítko Rychlá kontrola, klepněte na tlačítko Další.
 7. Bezpečnostní skener Microsoft vyhledá v počítači. Může to trvat několik minut. Po dokončení skenování klepněte na tlačítko Zobrazit podrobné výsledky kontroly.. Měli byste vidět Trojský kůň: Win32/FakeSysdef zobrazené ve výsledcích.


Další informace

Další informace o bezpečnostní skener společnosti Microsoft navštivte:http://www.microsoft.com/security/Scanner/en-us/default.aspx

Další informace o malware Win32/FakeSysdef a jeho varianty navštivte: http://www.microsoft.com/Security/Portal/Threat/Encyclopedia/Entry.aspx?Name=Trojan%3aWin32%2fFakeSysdef&threatid=4295122934

Společnost Microsoft nabízí zdarma zabezpečení programu, základy zabezpečení společnosti Microsoft, které vám pomohou chránit počítač před malware infekce. Více informací o Microsoft Security Essentials naleznete:http://www.microsoft.com/en-us/security_essentials/default.aspx

Informace o tom, jak udržovat počítač v bezpečí před hackery navštivte malware a jiné nebezpečné činnosti, bezpečnost a v Security Center společnosti Microsoft:http://www.microsoft.com/security/default.aspxVlastnosti

ID článku: 2617291 - Poslední aktualizace: 9. dubna 2013 - Revize: 2.0
Klíčová slova: 
kbmt KB2617291 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2617291

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com