Nástroj DomainPrep nefunguje, pokud skupiny servery Exchange Enterprise a Domain servery Exchange skupiny přesunuty do nového kontejneru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 260914 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Servery Exchange organizace, služba Exchange a servery domény Exchange skupin nejsou v kontejner uživatele při spuštění příkazu Nastavení, instalace nemusí fungovat a pravděpodobně zobrazí následující chybová zpráva:
0X80072030
Pokud přesunutí skupin Enterprise servery Exchange, služby Exchange a servery domény Exchange kontejner uživatele zpět a opakovat domainprep příkaz instalace úspěšně dokončena.

Servery Exchange Enterprise a Domain servery Exchange skupiny jsou vytvořeny při spuštění příkazu domainprep Příprava instalace Microsoft Exchange 2000 Server domény. Skupina Exchange Services je vytvořena během instalace konektoru ADC (Active Directory).

Může také zobrazit System Attendant není spuštěna, ale je ve stavu "počáteční". Následující událost bude zaznamenána v protokolu událostí aplikace při každou minutu:

Typ události: upozornění
Zdroj události: MSExchangeSA
Kategorie události: Obecné
ID události: 9157
Datum: 11, 23/2003
Čas: 2: 08: 38 PM
Uživatel: N/A
Počítač: EXCHANGE1
Popis: Microsoft Exchange System Attendant nemá dostatečná práva k čtení Exchange objekty konfigurace služby Active Directory. Počkejte na dokončení a potom zkontrolujte, zda účet počítače je členem skupiny zabezpečení "Domain servery Exchange" replikace.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože instalace vyhledá tyto skupiny pouze výchozí kontejner uživatele. Pokud tyto skupiny nejsou výchozí kontejner uživatele, určuje nastavení skupin neexistují.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Microsoft Exchange 2000 Server a Microsoft Exchange Server 2003 vyžaduje, servery Exchange organizace, služba Exchange a skupin domény servery Exchange v kontejneru uživatele výchozí. Pokud tyto skupiny nejsou výchozí kontejner uživatele, nelze spustit instalační program přidat nebo odebrat součásti.

Přesunout tyto skupiny se zobrazí chybová zpráva podobná následující chybová zpráva při pokusu o spuštění instalačního programu:
Microsoft Exchange 2000 má problém Neznámý instalace
V souboru Setup.log je zaznamenána chyba podobná následující chybě:
Instalační program zjistil chybu při kontrole předpoklady pro součásti "Microsoft Exchange 2000": 0X80072030 (8240): nenachází na serveru takový objekt.
V protokolu událostí aplikace zaznamenána následující událost:

Typ události: Chyba
Zdroj události: MSExchangeSA
Kategorie události: Obecné
ID události: 9188
Uživatel: N/A
Název serveru počítače:
POPIS:
Microsoft Exchange System Attendant čtení členství skupiny se nezdařilo ' cn = servery domény Exchange, cn = uživatelé, dc = vaší domény '. Kód chyby '80072030.

Zkontrolujte, zda místní počítač je členem skupiny. Pokud není, zastavte všechny služby Microsoft Exchange místního počítače do skupiny přidat ručně a restartovat všechny služby.

Další informace naleznete na adrese http://search.support.microsoft.com/search/?adv=1.

Další informace o přesměrování kontejnerů výchozí skupiny zabezpečení účtů uživatelů a účty počítače, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
324949Přesměrování kontejnerů uživatelů a počítačů v doménách systému Windows Server 2003 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Poznámka: Postupujte podle pokynů v článku 324949 musíte ručně přesunout zpět do kontejneru Users výchozí dvou skupin. Dvě skupiny, které máte přesunout jsou skupinu serverů domény Exchange a skupina Servers organizace Exchange.

Vlastnosti

ID článku: 260914 - Poslední aktualizace: 25. října 2007 - Revize: 5.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kberrmsg kbpending KB260914 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:260914

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com