Použití poznámkového bloku k vytvoření souboru protokolu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 260563 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Poznámkový je nástroj slovo zpracování součástí systému Windows a je nainstalován ve výchozím nastavení program skupině Příslušenství. Můžete použít k vytvoření souboru typu protokolu, který přidá aktuální datum a čas při každém otevření souboru Poznámkový blok. Tento článek popisuje, jak vytvořit soubor protokolu s Poznámkový blok.

Další informace

Vytvořit soubor protokolu v poznámkovém bloku:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na položku Příslušenství a klepněte na položku Poznámkový blok.
  2. Zadejte .LOG na prvním řádku a stisknutím klávesy ENTER přesunout na další řádek.
  3. V nabídce soubor klepněte na příkaz Uložit jako, do pole název souboru zadejte popisný název souboru a klepněte na tlačítko OK. Při příštím otevření souboru, Všimněte si, že datum a čas mít byla připojena na konec protokolu okamžitě předcházející místo, kde lze přidat nový text. Pomocí této funkce můžete automaticky přidat aktuální datum a čas jednotlivých položek protokolu.

Vlastnosti

ID článku: 260563 - Poslední aktualizace: 27. ledna 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Millennium Edition
  • Microsoft Windows 98 Second Edition
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB260563 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:260563

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com