Jak skonfigurować ustawienia serwera Proxy w programie Media Player

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 260023 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Serwer proxy pełni funkcję bariery ochronnej między swoje wewnętrzne sieć i Internet, uniemożliwienie innym osobom w sieci Internet dostęp do informacje w sieci wewnętrznej. W tym artykule opisano sposób zmiany ustawień serwera proxy w programie Windows Media Player.

Więcej informacji

Aby zmienić ustawienia serwera proxy w programie Windows Media Player, wykonaj następujące kroki:
  1. Uruchom program Windows Media Player.
  2. Na Narzędzia menu, kliknij przycisk Opcje.
  3. Kliknij przycisk Sieci Karta.
  4. W Ustawienia serwera proxy sekcji, kliknij dwukrotnie protokół, który chcesz skonfigurować.
  5. To ustawienie serwera proxy domyślnej Użyj ustawień serwera proxy przeglądarki. Aby zmienić to ustawienie, kliknij opcję, którą chcesz użyć.
  6. Kliknij przycisk OK.
W Autowykrywanie ustawień serwera proxy próbuje skonfigurować ustawienia opcji automatycznie. W Użyj ustawień serwera proxy przeglądarki Opcja używana bieżąca konfiguracja serwera proxy programu Microsoft Internet Explorer. W Nie używaj serwera Proxy opcja powoduje, że program Windows Media Player nie użyć ustawień programu Internet Explorer dla serwera proxy. W Użyj następującego serwera proxy Opcja zezwoleń wpisz serwera proxy i portów można chcesz użyć.

Właściwości

Numer ID artykułu: 260023 - Ostatnia weryfikacja: 27 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows Media Player 9 Series
  • Microsoft Windows Media Player 7.0
Słowa kluczowe: 
kbhowto kbmt KB260023 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:260023

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com