Problémy s výkonom vyskytnúť pri mnohých tieň tabuľky záznamy sú vytvorené v roku 2010 Project Server

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2596531 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď Microsoft Project Server 2010 vytvára veľký objem tieň tabuľky záznamy, môžu vyskytnúť problémy s výkonom. Navyše záznamy tabuľky tieň môže spôsobiť vážne databázy opuch v návrhu a uverejnené databáz.
 

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, uplatňovať nasledujúce balík s rýchlou:
2596498 Popis balík s rýchlou Project Server 2010 (Pjsrvwfe-x-none.msp): 25. október 2011

PoznámkaOdporúčame použiť balík s rýchlou serveru projektu počas obdobia nízkej spotreby. Keď balík s rýchlou uplatnený, Project server bude vytvárať veľa odstránenie záznamov pre záznamy tabuľky tieň. Kým sa zníži objem tieň tabuľky záznamy sa môžu vyskytnúť problémy výkonu.

DALSIE INFORMACIE

Článok databázy Knowledge Base 2596498 obsahuje balík s rýchlou že nové projekty zabráni vytvorenie veľkých objemov tieň tabuľky záznamy. Navyše balík s rýchlou bude nižšia miera na ktoré tieň tabuľky záznamy sú vytvorené pre existujúce projekty.

Balík s rýchlou opravy všetkých vlastných polí, ktoré sa nachádzajú v nasledovných tabuľkách tieň:
MSP_PROJ_CUSTOM_FIELD_VALUES_SHADOW
MSP_ASSN_CUSTOM_FIELD_VALUES_SHADOW
MSP_TASK_CUSTOM_FIELD_VALUES_SHADOW
MSP_PROJ_RES_CUSTOM_FIELD_VALUES_SHADOW
PoznámkaPre vlastné polia s viacerými hodnotami, akékoľvek úpravy akcie zníži objem tieň tabuľky záznamy, ktoré súvisia s vlastné polia. Pre jednu hodnotu vlastné polia, existujúci zväzok tieň tabuľky záznamy sa len zníži, keď vlastné polia sa vypúšťajú. Vlastných polí, ktoré nemožno odstrániť pomocou používateľského rozhrania (UI) môžete odstrániť manuálne.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti "Platí pre".

Vlastnosti

ID článku: 2596531 - Posledná kontrola: 10. novembra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Project Server 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2596531 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2596531

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com