FIX: "0x80070002" помилка в авангарді загрози управління шлюз 2010 коли масив приєднатися операція не допомагає

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2595999 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Ви намагаєтеся підключити сервер Microsoft Forefront загрози управління шлюз (ГММ) 2010 до масиву. Однак, операція приєднання масиву не допомагає, і з'являється таке протокол IMAP про помилку:
Не вдалося виконати операцію. Помилка код - 0x80070002 - не вдалося знайти вказаний файл

причина

Ця проблема виникає, якщо ВБУДОВАНА IN\Administrators Група видаляється з роль ГММ "Адміністратори підприємства". Коли видаляється ця група, дозволи, які потрібні для сервера приєднатися до масиву також видаляються.

Розв'язанн

ГММ 2010 не підтримує видалення ВБУДОВАНА IN\Administrators група з ГММ "Адміністратори підприємства". Щоб вирішити цю проблему, додати групу ВБУДОВАНА IN\Administrators повернутися до ролі ГММ "Адміністратори підприємства".

Щоб заблокувати видалення ВБУДОВАНА IN\Administrators групи, встановити Microsoft Forefront загрози управління шлюз 2010 пакет оновлень 2. Цей пакет оновлення блокує Видалити групу ВБУДОВАНА IN\Administrators від ролі ГММ адміністратори підприємства:
2555840 Опис пакета оновлень 2 для Microsoft Forefront загрози управління шлюз 2010
Примітка. Forefront ГММ обмеження, які описано в цій статті було направлено в 2 зведення для Forefront ГММ з пакетом оновлення 2 (2689195 КБ). Зведення 2 забезпечує підтримку для Видалити групу ВБУДОВАНА IN\Administrators від ролі ГММ "Адміністратори підприємства". Щоб отримати додаткові відомості про зведення 2 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2689195 Зведення 2 на перший план поверху загрозу управління шлюз (ГММ) 2010 пакет оновлень 2

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Додаткові відомості

Може також з'явитися протокол IMAP про помилку, описане в розділі "Ознаки", якщо брандмауер між член масиву та корпоративного управління сервером (EMS). Ця конфігурація може втручатися у віддалених процедур виклику (RPC) зв'язок "один-до-одного" між масиву член і EMS сервера.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про термінологію оновлення програмного забезпечення, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт.
824684 Стандартна термінологія, яка використовується для опису оновлень програмних продуктів Майкрософт

Властивості

Номер статті: 2595999 - Востаннє переглянуто: 22 травня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Standard
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Service Pack 1
Ключові слова: 
kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2595999 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2595999

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com