Virus Praha spouštění (NYB)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 259341 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Virus Praha spouštění (NYB) je jednoduchý virus hlavní spouštěcí záznam (MBR). Je stealth virus a Zúžená při spuštění napadeného disketu. Virus byl dříve známou jako Stoned.i B1 a byl zjištěn 1995. Tento virus vytvoří kopii uninfected MBR a uloží jej na jednotku pevného disku na straně nula válce nula sektoru 17 a potom umístí v původním umístění MBR. Jakýkoli pokus o čtení MBR přesměrována sektoru 17; NYB je stealth virus, protože tato metoda používá zabránit zjišťování.

Další informace

Tento virus používá k ukládání jeho viral kód poslední záznam kořenového adresáře na disketách. Dojde ke ztrátě dat, které zapisují do této oblasti. Existují dva payloads s tímto virem:
  • V jednom z každé 512 přístupů disketu virus způsobí systému neustále skenování jednotky nakonec vede k fyzické poškození jednotky.
  • Jednotka je zapsána do na přesné sekundu půlnoci, virus ke zhroucení systému způsobuje neuložená data ztraceny.
Je doporučeno odebrat viry ze systému s program antivirový software.

Vlastnosti

ID článku: 259341 - Poslední aktualizace: 27. ledna 2007 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbvirus KB259341 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:259341

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com