Ako zdieľať zdravotné záznamy s inými používateľmi HealthVault alebo iných aplikácií

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2593222 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Staráme sa o vaše zdravie a chcete vedieť, že Microsoft nedáva žiadne poradenstvo alebo odporúčania o zdravotné problémy, liečebné postupy, stravy alebo iných otázok týkajúcich sa zdravotnej starostlivosti. Kontaktujte poskytovateľa lekárske pre prípadné zdravotné otázky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Tento článok popisuje zdieľania zdravotné záznamy s inými používateľmi Microsoft HealthVault alebo iné aplikácie.

Ďalšie informácie

Ak ste správca zdravotného záznamu, niektoré alebo všetky zdravotné informácie môžete zdieľať s inými HealthVault používatelia alebo programy. Ako HealthVault zákazník, ktorý má práva správcu, určujete, kto môže zobraziť a zmeniť informácie v váš zdravotný záznam. Niektoré spôsoby, ako môžete zdieľať informácie sú nasledovné:
 • Váš manžel alebo partner. Ak váš manžel alebo partner má HealthVault účet, môžete zdieľať vlastníctvo rodiny zdravotné záznamy.
 • Osobný tréner. Môžete poskytnúť prístup na vaše cvičenie protokoly pre váš osobný tréner.
 • Nemocnice.Môžete zapnúť svoje nemocnice pre odovzdanie absolutórium.
 • Pediater. Môžete povoliť pediater Zobraziť a aktualizovať vaše dieťa imunizácia záznamy spolu s ostatnými rodinné záznamy.

Úroveň zdieľania

Existujú tri úrovne zdieľanie zdravotného záznamu. Oni sú takto:
 • Zobrazenie. Osoba má read-only prístup k informáciám na Domov a informácie o zdravístránka. Osoba nemôže zobraziť Zdieľaniestránka alebo Históriu zmien stránka. To je najnižšia úroveň prístupu a je tiež k dispozícii iba pre konkrétny čas.
 • Zobraziť a upraviť.Osoba môže pridať, Zobraziť, upraviť informácie o zdravotnom stave alebo zaznamenať informácie o profile. Však osoba nemôže zobraziť zdieľania stavu alebo História pre každú položku. Tento prístup je tiež k dispozícii iba pre konkrétny čas.
 • Úschovu. Človek môže zobraziť a zmeniť zdravotného záznamu profilu a zdieľanie informácií o stave. Osoba môže tiež zobraziť históriu všetkých zmien. Toto je najvyššia úroveň prístupu, a neexistuje žiadna lehota pre toto pripojenie.

  Dôležité"Úschovu" prístup, iná osoba môže porušovať vaše súkromie, a mohol dokonca stratíte prístup k zdravotným záznamom. Uistite sa, že ste takýto prístup povolili len ľudí, ktorým dôverujete.

Ako zdieľať zdravotné záznamy

Zdieľanie informácií s inou osobou je rovnako jednoduché ako odoslanie pozvánky inému používateľovi HealthVault. V takom prípade postupujte poslať pozvánku.
 1. Na navigačnej table, cicka zdieľanie ikony.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2593288
 2. Kliknite na tlačidlo Zdravotné informácie zdieľať s niekým, ktorým dôverujete.
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2593289
 3. Na stránke pozvanie, zadajte e-mailovú adresu príjemcu.
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2593290
 4. Vyberte požadovanú úroveň podielu.
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2593291
 5. Vyberte typy informácií, ktoré chcete zdieľať. Predvolene sú vybraté všetky typy informácií. Keď pridelíte niekomu prístup na všetky zdravotné informácie, žiadne informácie, ktoré je pridané v budúcnosti tiež zdieľa. Ak jej pridelíte prístup iba na konkrétne informácie, musíte odoslať novú pozvánku na zdieľanie nových typov informácií s pozvaných.
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2593319
 6. Nastaviť uplynutí za konkrétny mesiac, deň a rok, alebo vyberte Bez skončenia platnosti.
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2593321
 7. Pridať voliteľnú poznámku, napríklad z dôvodu, že zákazník je poskytnutie prístupu k osobe, a potom kliknite na tlačidloOdoslať pozvánku.
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2593322

Vlastnosti

ID článku: 2593222 - Posledná kontrola: 4. júna 2013 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft HealthVault
 • Microsoft HealthVault Account
Kľúčové slová: 
kbwinliveportal kbhowto kbmt KB2593222 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2593222

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com