Jak zdravotní záznamy sdílet s jinými uživateli HealthVault nebo jiných aplikací

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2593222 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Budeme pečovat o své zdraví a chceme, abyste věděli, že Microsoft neposkytuje žádné poradenství nebo doporučení týkající se zdravotní problémy, lékařské procedury, dietní doplňky stravy nebo jiné problémy týkající se zdravotní péče. Obraťte se na poskytovatele zdravotní otázky zdravotní péče.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak sdílet s jinými uživateli aplikace Microsoft HealthVault nebo jiných aplikací zdravotní záznamy.

Další informace

Pokud jste uschovatel zdravotní dokumentace, můžete sdílet některé či všechny informace zdraví s jinými HealthVault uživateli nebo programy. Jako zákazník HealthVault, který má práva uschovatel zjistíte, kdo může zobrazit a změnit informace v záznamu o zdraví. Některé způsoby, jak můžete sdílet informace jsou následující:
 • Manžela/manželky nebo partnera. Pokud vaše manželka nebo manžel nebo partner má účet HealthVault, můžete sdílet vlastnictví řady zdravotní záznamy.
 • Personal trainer. Může poskytnout přístup k protokolů výkonu pro vaše osobní trainer.
 • Nemocnice.Můžete povolit v nemocnici k odeslání pokynů pro vypouštění.
 • Pediatrician. Pediatrician zobrazit a aktualizovat záznamy o očkování dítěte s jinými záznamy řady můžete povolit.

Úroveň sdílení

Existují tři úrovně sdílení stavu záznamu. Ty jsou následující:
 • Zobrazení. Osoba má přístup jen pro čtení k informacím na Domácí a údaje o zdravotním stavustránka. Nelze zobrazit osoby Sdílenístránky nebo Historie změn stránka. To je nejnižší úroveň přístupu a je také k dispozici pouze pro určitý čas.
 • Zobrazit a upravit.Osobu můžete přidat, zobrazit, upravit údaje o zdravotním stavu nebo zaznamenat informace o profilu. Ten se však nemůže zobrazit sdílení stavu nebo u všech položek historie. Tento přístup je také k dispozici pouze pro určitý čas.
 • Působit jako uschovatel. Osoby můžete zobrazit a změnit zdravotní záznam profilu a sdílení informací o stavu. Osoba může také zobrazit historii všech změn. Toto je nejvyšší úroveň přístupu a neexistuje žádný časový limit pro tento přístup.

  Důležité"Jednat jako uschovatel" přístup jiné osobě může porušovat soukromí a dokonce mohli ztratit přístup k zdravotní záznamy. Přesvědčte se, zda udělit přístup pouze pro lidi, kterým plně důvěřujete.

Jak sdílet zdravotní záznamy

Sdílení informací s jinými uživateli je stejně snadné jako odeslání pozvánky jinému uživateli HealthVault. Chcete-li to provést, postupujte takto Chcete-li odeslat pozvánku.
 1. V navigačním podokně klepněte na ikonu sdílení.

  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  2593288
 2. Klepněte na tlačítko Zdravotní informace sdílet s někým, kterým důvěřujete.
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  2593289
 3. Na stránce žádosti zadejte e-mailovou adresu příjemce.
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  2593290
 4. Vyberte požadovanou úroveň sdílení.
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  2593291
 5. Vyberte druh informací, které chcete sdílet. Ve výchozím nastavení jsou vybrány všechny typy informací. Přidělíte uživateli přístup ke všem informacím o zdraví, všechny informace, které se v budoucnu přidána také sdílené. Pokud povolíte přístup pouze k typům konkrétních informací, je nutné odeslat nové pozvání nových typů informace sdílet s pozvaného.
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  2593319
 6. Nastavit vypršení platnosti pro konkrétní měsíc, den a rok nebo vyberte Bez data vypršení platnosti.
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  2593321
 7. Přidat volitelné poznámku, například z důvodu, že zákazník je udělení přístupu na osobu a potom klepněte na tlačítkoOdeslat pozvánku.
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  2593322

Vlastnosti

ID článku: 2593222 - Poslední aktualizace: 4. června 2013 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft HealthVault
 • Microsoft HealthVault Account
Klíčová slova: 
kbwinliveportal kbhowto kbmt KB2593222 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2593222

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com