Jak kopírovat soubory a programy z CD-ROM na pevný disk

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 259252 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje postup kopírování souborů a programů z disku CD-ROM na pevný disk. V tomto článku jsou popsána následující témata:
 • Kopírování souborů z disku CD-ROM na pevný disk
 • Kopírování programy z disku CD-ROM na pevný disk

Další informace

Kopírování souborů z disku CD-ROM na pevný disk

Při instalaci programu z disku CD-ROM soubory jsou automaticky zkopírovány na pevný disk; není nutné provést další akce nebo zkopírovat další soubory na pevný disk. Však může být užitečné zkopírujte soubory z disku CD-ROM na pevný disk (například zobrazení souborů vyšší rychlostí, povolit úpravami souborů a podobně). Kopírovat soubory z disku CD-ROM na pevný disk:
 1. Pokud již máte složky na pevném disku obsahují soubory z disku CD-ROM, poznamenejte si úplnou cestu ke složce (například C:\Pictures, D:\Images atd.) a přejděte ke kroku 2. Pokud nemáte složku pro soubory, vytvořit nové složky:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy a klepněte na položku Průzkumník.
  2. Klepněte na pevný disk má obsahovat nové složky. V nabídce soubor přejděte na příkaz Nový a klepněte na složku.
  3. Zadejte popisný název složky a stiskněte klávesu ENTER. Například pokud chcete zkopírovat obrázek soubory na pevný disk můžete pojmenovat složku obrázky, obrázky nebo jiné popisný název. Poznamenejte si úplnou cestu ke složce (například C:\Pictures, D:\Images atd.) a potom ukončete Průzkumníka Windows.
 2. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy a poté klepněte na položku Příkazový.
 3. Na příkazovém řádku změňte jednotku CD-ROM a změňte složku obsahující soubory, které chcete kopírovat. Pokud chcete kopírovat soubory ze složky Drivers na disku CD-ROM Windows 98 a jednotka CD-ROM je jednotka D:, zadejte následující příkazy stisknutím klávesy ENTER po každém příkazu:
  d:
  cd\
  CD ovladače
 4. Zkopírujte soubory ze složky zdroj na disku CD-ROM do cílové složky na pevném disku. Předchozí příklad pokračovat, pokud je zdrojová složka složce Drivers na disku CD-ROM Windows 98, jednotka CD-ROM je jednotka D: a chcete kopírovat soubory do složky C:\Drivers, zadejte následující příkazy stisknutím klávesy ENTER po každém příkazu:
  copy *. * c:\drivers
  EXIT

Kopírování programy z disku CD-ROM na pevný disk

Většina programů nainstalovat z disku CD-ROM nelze zkopírovat na pevný disk. Místo toho většinu nebo všechny soubory jsou automaticky zkopírovány na pevný disk při instalaci programu z disku CD-ROM. Z tohoto důvodu není obvykle nemusíte provádět žádné další kopírování použít váš program na pevném disku. Všimněte si, že je možné některé instalační programy spustit po zkopírovat instalační soubory "plochý „ složky na pevném disku. Další informace o instalaci programu ze plochý složky na pevném disku klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
169501Jak nainstalovat systém Windows 95 z pevného disku

Vlastnosti

ID článku: 259252 - Poslední aktualizace: 27. ledna 2007 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 98 Second Edition
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
 • Microsoft Windows 95
 • Microsoft Windows Millennium Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB259252 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:259252

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com