FIX:-Konvergencia alebo straty údajov ak dotaz prestávku počas hromadnej korešpondencie replikácie v SQL Server 2008 alebo SQL Server 2008 R2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2591692 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 2 (SP2) opravy ako jeden súbor na prevzatie. Pretože opravy sú kumulatívne, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych opráv a všetky aktualizácie zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2008 SP2 aktualizovať uvoľnenia.

PRIZNAKY

Keď dotaz prestávku počas synchronizácie korešpondencie replikácie v Microsoft SQL Server 2008 alebo Microsoft SQL Server 2008 R2, môžu nastať-konvergencia alebo straty údajov. Avšak korešpondencie Agent povrchové korešpondencie replikácie úspešne.

Poznámky
 • Tento problém sa môže vyskytnúť v jednom z nasledovných:
  • Môžete synchronizovať zmeny od vydavateľa účastníka a dotaz krát von na účastníka, kým predplatiteľ preberá údaje od vydavateľa.
  • Môžete synchronizovať zmeny od účastníka vydavateľa a dotaz krát von na vydavateľa, kým vydavateľ uploads údaje od účastníka.
 • Tento problém sa vyskytuje, keď dotaz prestoja spôsobené jednou z nasledujúcich podmienok:
  • Aktualizácia zámky sú držané riadky alebo tabuliek, kým transakcia dlhý čas-beh beží.
  • Ďalším replikácie konateľ vykonáva operáciu validácie údajov proti tabuliek.
  • Ďalším replikácie agenta blokuje riadky alebo tabuliek.
 • Nasledujúce hlásenie časový limit môže prihlásení agentom zlúčiť:
  Procesu hromadnej korešpondencie sa nepodarilo spustiť dotaz, pretože uplynul časový limit dotaz. Ak toto zlyhanie pokračuje, zvýšiť dotaz čas.limitu procesu.PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože nie je transakciou, popravených korešpondencie replikácie na účastníka spáchané, alebo valcované späť, keď dotaz časový limit.

Nová transakcia sa otvorí pokračovať korešpondencie replikácie, kým predchádzajúce transakcie je stále otvorený. Keď už sú blokované riadky alebo tabuliek predplatiteľa, nová transakcia korešpondencie replikácie úspešne dokončí. Avšak predchádzajúce transakcie rolích späť pri hromadnej korešpondencie agent dokončí korešpondencie replikácie a toto pripojenie sa odpojí. Preto-konvergencia alebo straty údajov vyskytuje na účastníka.

RIESENIE

Kumulatívna aktualizácia informácií

Kumulatívna aktualizácia balíka 6 pre SQL Server 2008 SP2

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia balíka 6. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento Kumulatívna aktualizácia balík SQL Server 2008 SP2 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2582285 Kumulatívna aktualizácia balíka 6 pre SQL Server 2008 Service Pack 2
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každý nový Aktualizácia správa obsahuje všetky rýchlych opráv a všetky aktualizácie zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2008 SP2 aktualizovať uvoľnenia. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších Aktualizácia správa, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2402659 SQL Server 2008 stavia, ktoré boli vydané po bola vydaná SQL Server 2008 Service Pack 2

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2591692 - Posledná kontrola: 19. septembra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft SQL Server 2008 Standard
 • Microsoft SQL Server 2008 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2591692 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2591692

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com