Nemôže spravovať distribučnú skupinu z programu Outlook s Exchange 2010 alebo výmena 2013 poštovej schránky

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2586832 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Symptóm

Po nainštalovaní programu Microsoft Exchange Server 2010 Microsoft Outlook užívateľov nemožno zmeniť členstvo v skupinách, ktoré sú uvedené ako manažéri. Keď sa snaží urobiť to, že nasledujúce chybové hlásenie:

Zmeny členov distribučného zoznamu nemožno uložiť. Nemáte dostatočné povolenia na vykonanie tejto operácie na tomto objekte.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Chybové hlásenie z programu outlook.
Príčina

Existujú viaceré príčiny tohto správania.

Príčina 1

Toto správanie je zámerné v Exchange Server 2010 a Exchange Server 2013. Úloha založený prístup kontroly (RBAC) a pridružených samoobslužné roly, ktoré ju sprevádzajú boli zavedené v Exchange Server 2010. Ak chcete zabrániť zákazníci nečakane spôsobuje problémy s riadením skupiny, samoobslužné rola manažmentu skupiny je teraz nastavená na štandardne vypnutá.

Ak chcete vyriešiť tento problém, pozrite siRozlíšenie 1.

Príčina 2

Distribučné skupiny sú nakonfigurované na riadi Ostatné distribúcie a skupiny zabezpečenia. Bohužiaľ, keď Exchange 2010 prijať vzoru RBAC, mohol už máte skupinu spravovať iných skupín. Exchange 2010 a Exchange 2013, musíte zoznam Správcovia skupiny a jednotlivých používateľov namiesto skupiny.

Ak chcete vyriešiť tento problém, pozrite si Rozlíšenie 2.

Príčina 3

Keď klient Outlook pripojí k schránku Exchange 2010 alebo výmena 2013, pripojenie adresára teraz smeruje cez Exchange server, ktorý má úlohu Client Access Server (CAS). Servery CAS zachytiť hovory pre riadenie skupiny a potom ich spracovať prostredníctvom RBAC. Ak motor RBAC určuje, že používateľ môže spravovať Táto skupina, umožňuje volanie dokončiť. Však, ak máte hodnotu databázy registry Najbližšie GC nakonfigurovaný na strane klienta programu Outlook, program Outlook naďalej pripojiť cez globálny katalógový server namiesto prechádzajú Exchange server CAS. Pou ívanie a najbližšie globálny katalógový DS Server hodnoty databázy registry nie je podporovaný s poštových schránok v systéme Exchange 2010 a novších verziách.

Ak chcete vyriešiť tento problém, pozrite siRozlíšenie 3.

Príčina 4

Ak alias skupiny, ktoré používateľ sa snaží upraviť obsahuje nepovolené znaky, nemôžete ho upravovať z programu Outlook, aj keď povolenia sú správne nakonfigurované.

Test pre túto podmienku, začatie PowerShell výmeny, a potom spustite nasledujúci príkaz:

get-distributiongroupgroup_name>
PoznámkaGroup_name> placheholder predstavuje skupiny, ktoré používateľ nemôže upravovať.

Ak shell vráti chybové hlásenie, ktoré uvádza, že skupiny zlyhalo overenie, musíte vyriešiť problém so skupinou a uistite sa, že to prejde validácie.

Ak chcete vyriešiť tento problém, pozrite si Rozlíšenie 4.

Príčina 5

Skupiny, ktoré sa pokúšate zmeniť, musí byť univerzálnu skupinu. CAS presmerovanie a RBAC motor nemôže zmeniť lokálnej alebo globálnej skupiny.

Ak chcete vyriešiť tento problém, pozrite siRozlíšenie 5.

Príčina 6

Táto chyba sa tiež spúšťa ak skupiny, ktoré sa snažíte upraviť nie je členom predvolené globálny zoznam adries.

Ak chcete vyriešiť tento problém, pozrite siRozlíšenie 6.

Rozlíšenie

Rozlíšenie 1

Ako spravovať skupiny, ktoré vlastním už Exchange 2010

Rozlíšenie 2

Ako spravovať skupiny so skupinami v Exchange 2010

Rozlíšenie 3

Ako nakonfigurovať program Outlook na špecifické globálny katalógový server alebo na najbližšie globálny katalógový server

Rozlíšenie 4

Exchange 2007 skriptovanie rohu: fix-alias

Rozlíšenie 5

Ako previesť globálnych skupín do univerzálne skupiny

Rozlíšenie 6

Riadiace adresáre

Vlastnosti

ID článku: 2586832 - Posledná kontrola: 25. júna 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
Kľúčové slová: 
kbmt KB2586832 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2586832

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com