FIX: Riadok alebo stĺpec hlavičky Ak sa zobrazia v správe vo formáte HTML SQL Server 2008 R2 je vlastnosť LayoutDirection nastavená na RTL

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2585784 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 (SP1) opravy v jeden súbor na prevzatie. Pretože opravy sú kumulatívne, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych opráv a všetky aktualizácie zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté v predchádzajúcich aktualizácia uvoľnenie SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 (SP1).

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Môžete vytvoriť zostavu Microsoft SQL Server 2008 R2 Reporting Services (OSBP 2008 R2).
  • Zadáte FixedColumnHeaders alebo FixedRowHeaders Vlastnosť pre tablix správy Pravda.

    Poznámka The FixedColumnHeaders a FixedRowHeaders vlastnosti sú používané na označenie či stĺpec alebo riadok hlavičky sú zobrazené na stránke, keď používateľ zvitky časť tablix mimo strany.
  • Môžete nastaviť LayoutDirection Vlastnosť RTL pre tablix.
  • Nasadenie správa a vykresliť vo formáte HTML.
  • Časť tablix mimo strany sa posúvať vodorovne alebo zvislo.

V tomto scenári sa zobrazia bez hlavičky riadkov ani stĺpcov.

RIESENIE

Kumulatívna aktualizácia informácií

Kumulatívna aktualizácia balíka 3 pre SQL Server 2008 R2 SP1

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia balíka 3. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2008 R2 SP1 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2591748 Kumulatívna aktualizácia balíka 3 pre SQL Server 2008 R2 SP1
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každý nový Aktualizácia správa obsahuje všetky rýchlych a všetky aktualizácie zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2008 R2 SP1 aktualizuje uvoľnenie. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších Aktualizácia správa, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2567616 SQL Server 2008 R2 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2008 R2 SP1 bola uvoľnená


DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie o LayoutDirection, FixedColumnHeaders, a FixedRowHeaders tablix vlastnosti, navštívte nasledujúce webovej lokalite MSDN:
Všeobecné informácie o vlastnostiach tablix LayoutDirection, FixedColumnHeaders a FixedRowHeaders

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2585784 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Reporting Services
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2585784 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2585784

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com