Objekty Zásady skupiny--událost ID 1000 a ID události 1001 evidovaný nelze přistupovat.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 258296 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Primárního síťového adaptéru v řadiči domény s více adresami IP nemá souborů a sdílení tiskárny svázán, více problémů jsou zaznamenány nebo zobrazeny pokusíte-li pracovat s objekty Zásady skupiny v řadiči domény.

Protokol aplikací obsahuje následující chybové zprávy:
UserEnv 1000 rozšíření na straně klienta The Group Policy zabezpečení byl předány příznaky (17) a vrátila chybový kód (3).

SceCli 1001 zásad zabezpečení nemůže být šířeny. Nelze získat přístup k šabloně. Kód chyby = 3. \\ domain name, \sysvol\ \Policies\{31B2F340-016D-11D2-945F-00C04FB984F9}\Machine\Microsoft\Windows NT\SecEdit\GptTmpl.inf domain name.

UserEnv 1000 systém Windows nemůže získat přístup k informací v registru na \\ \Policies\{31B2F340-016D-11D2-945F-00C04FB984F9}\Machine\registry.pol domain name \sysvol\ domain name s (51).
Pokusu o získání přístupu k objektům Zásady skupiny pomocí zásady zabezpečení domény a v zásadě Výchozí zabezpečení řadiče domény, zobrazí se zpráva Chyba "Chyba Zásady skupiny". Text zprávy stavy: "Nepodařilo se otevřít objekt Zásady skupiny. Pravděpodobně nemáte příslušná práva. Podrobnosti: nebyla nalezena cesta sítě. "

Pokusu o přístup k objektům Zásady skupiny pomocí služby Active Directory Users a modul snap-in počítače nebo Zásady skupiny Editor se zobrazí chybová zpráva "Řadič domény pro doménu domain name nebyl nalezen". Existuje několik možností, žádný z práce, které.

Při pokusu o otevření sdílené položky Sysvol pomocí \\ \sysvol domain name způsobí chybovou zprávu "Vzdálený počítač není k dispozici".

Příčina

Systém Windows 2000 pokouší získat přístup jeho sdílená položka Sysvol prostřednictvím primárního síťový adaptér, aby čtení zásad skupiny. Protože sdílené položky není k dispozici prostřednictvím tohoto adaptéru, operace nebude fungovat.

Řešení

Změny pořadí vazeb síťových adaptérů, tak, že má adaptér, který je uveden v horní části seznamu souborů a sdílení tiskárny vázán:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a potom klepněte na poklepejte položku Síťová a telefonická připojení.
  2. V nabídce Upřesnit klepněte na příkaz Upřesnit nastavení.
  3. Do pole připojení klepněte na síťový adaptér s sdílení souborů a tiskáren vázány.
  4. Klepnutím na tlačítka se šipkami vpravo přesuňte adaptér do horní části seznamu.
  5. Klepněte na tlačítko OK.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 258296 - Poslední aktualizace: 28. února 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbgpo kbnetwork kbprb KB258296 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:258296

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com