Önizleme Adobe Acrobat (.pdf) dosyaları yazdırmak açılamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 258106 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Macintosh için Microsoft ınternet Explorer'da bir Adobe Acrobat (.pdf) dosyası için Baskı Önizleme çalıştığınızda, yalnızca bir üstbilgi ve altbilgiyle bir baskı önizleme penceresi görüntülenir.

Baskı Önizleme'ye bir Adobe Acrobat (.pdf) dosyasını ınternet Explorer 5.5 veya daha sonra Windows (herhangi bir sürüm) çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Baskı Önizleme
Bu belge, yazdırma önizlemesi olamaz.

Neden

Bu sorun, ınternet Explorer 5.5 veya daha ileri <a1>Windows</a1> (herhangi bir sürüm) eklentisi işlemleri Adobe Acrobat .pdf dosyaları ve ınternet Explorer'ın yazdırma yazdırmak için veya önizleme, .pdf dosyalarını oluşur.

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Durum

Microsoft bu sorunun Macintosh için ınternet Explorer 5. 0'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu davranış, ınternet Explorer 5.5 veya daha sonra Windows (herhangi bir sürüm) tasarım gereğidir.

Özellikler

Makale numarası: 258106 - Last Review: 27 Ocak 2007 Cumartesi - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 1
  • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 1
  • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 1
  • Microsoft Internet Explorer 5.5
  • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 1
  • Microsoft Internet Explorer 5.0 for Macintosh
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB258106 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:258106
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com