Funkce režimu spánku a úsporného režimu nejsou při užívání standardního grafického adaptéru VGA dostupné (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 257562 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Funkce spánku a úsporným nejsou k dispozici při použití nástroje Možnosti napájení v Ovládacích panelech nebo při vypnutí počítače.

Příčina

K tomuto chování dochází, pokud počítač používá ovladače videa VGA. Základní grafické funkce pouze dodává ovladač VGA. Ovladač VGA neposkytuje funkce správy napájení, protože, která je funkce specifická pro jednotlivé grafické karty.

Řešení

Zpřístupnit možnosti spánku a úsporným nainstalovat správný ovladač videa.

Vlastnosti

ID článku: 257562 - Poslední aktualizace: 28. února 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbprb KB257562 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:257562

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com