FIX: Veľkosť súboru údajov, ktorý spáchal online stránky kompresie je väčší ako že spáchal offline stránku kompresie v SQL Server 2008 alebo SQL Server 2008 R2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2574973 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 1 (SP1) alebo Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 2 (SP2) stanovuje ako jeden súbor na prevzatie. Pretože opravy sú kumulatívne, každý nový Aktualizácia správa obsahuje všetky rýchlych opráv a všetky aktualizácie zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté s predchádzajúcimi SQL Server 2008 SP1 alebo Microsoft SQL Server 2008 SP2 aktualizovať uvoľnenia.

PRIZNAKY

Keď vykonávate stránku kompresie v Microsoft SQL Server 2008 alebo Microsoft SQL Server 2008 R2, skomprimovaný súbor je väčší ak spustením kompresie online stránku ako keď spustíte v režime offline stránku kompresie.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože niektoré stránky sú nie sú skomprimované online stránky-kompresie operáciu.

On-line stránky-kompresie operácia vyžaduje Exkluzívne zámok na stránkach. Avšak, Zámeru exkluzívne zámok sa používa Zamknúť stránky. Preto strany nekomprimuje online stránky-kompresie operáciu.

RIESENIE

Kumulatívna aktualizácia informácií

Kumulatívna aktualizácia balíka 16 pre SQL Server 2008 SP1

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia balíka 16. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2008 SP1 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2582282 Kumulatívna aktualizácia balíka 16 pre SQL Server 2008 Service Pack 1
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každý nový Aktualizácia správa obsahuje všetky rýchlych a všetky aktualizácie zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2008 SP1 aktualizuje uvoľnenie. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších Aktualizácia správa, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
970365 SQL Server 2008 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2008 Service Pack 1 bola uvoľnená

Kumulatívna aktualizácia balíka 6 pre SQL Server 2008 SP2

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia balíka 6. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento Kumulatívna aktualizácia balík SQL Server 2008 SP2 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2582285 Kumulatívna aktualizácia balíka 6 pre SQL Server 2008 Service Pack 2
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každý nový Aktualizácia správa obsahuje všetky rýchlych opráv a všetky aktualizácie zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2008 SP2 aktualizovať uvoľnenia. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších Aktualizácia správa, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2402659 SQL Server 2008 stavia, ktoré boli vydané po bola vydaná SQL Server 2008 Service Pack 2

RIEŠENIE

Obísť tento problém, pridajte skupinový indexy zodpovedajúce tabuliek, ktoré majú byť komprimované.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2574973 - Posledná kontrola: 19. septembra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2574973 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2574973

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com