Artikli ID: 2570623 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

SÜMPTOMID

Kui olete installinud Office 2003 jaoks MS11-021 ja Office'i faili valideerimise (OFV) lisandmooduli (teabebaasi artikkel 2501584), avanevad võrguasukohta salvestatud töölehed rakenduses Excel 2003 üle võrgu aeglasemalt kui ilma OFV-ta. Jõudluse vähenemine sõltub töölehe suurusest ja võrgu ribalaiusest ning mõnel juhul võib Excel ka hanguda.

PÕHJUS

OFV loeb faili enne selle avamist, et teha kindlaks, kas fail on usaldusväärne. Kui seda tehakse üle võrgu, vähendab see töölehe osade lugemise ajal võrguliikluse tõttu jõudlust.

LAHENDUS

Laadige alla ja installige Office 2010 failivalideerimise värskendus järgmisest Microsofti teabebaasi artiklist:

2553065 Office 2010 failivalideerimise värskenduse kirjeldus: 13. september 2011 (võib olla inglise keeles)

Kui te ei ole pärast värskenduse installimist failide jõudlusega võrgus endiselt rahul, siis leiate selle artikli jaotisest ?Lahendused? mitmed teile pakutavad valikuvõimalused.

Lahendused

1. meetod:
Et teil oleks olemas nii kaitse OFV-lt kui ka tavaline jõudlus failide üle võrgu avamisel, täiendage tarkvara versioonile Microsoft Excel 2007 või Microsoft Excel 2010.

2. meetod.
Kopeerige fail kohalikku tööjaama. Salvestage ja avage see Excelis kohalikult kõvakettalt. Kopeerige fail tagasi võrguasukohta.

Märkus. Kui sama faili avab mitu kasutajat, peate koostöö tegemisel enne faili ühiskasutusse tagasi kopeerimist olema teiste kasutajate suhtes tähelepanelik, et te ei kirjutaks üle nende tehtud muudatusi. Siin ei saa kasutada ühiskasutatava töövihiku funktsiooni.

3. meetod.
Excel 2003 kasutamiseks ja võrgujõudlusprobleemide vältimiseks saate keelata Microsoft Office'i faili valideerimise lisandmooduli Excelile, eemaldades OFV Exceli osa. See eemaldab OFV Excelile lisakaitse, kaitstes endiselt teisi Office'i rakendusi.

Kui soovite, et lahendaksime probleemi selle meetodiga teie eest, minge jaotisse ?Lahendage minu eest?.

Lahendage minu eestSelle probleemi automaatseks lahendamiseks klõpsake nupul või lingil Fix it. Klõpsake dialoogiboksis Faili allalaadimine käsul Käivita ja järgige lahendusviisardi Fix it juhiseid.

Lahenda see probleem
Microsoft Fix it 50748


Märkused
 • See viisard võib olla üksnes ingliskeelne. Automaatne lahendus toimib siiski ka Windowsi muukeelsete versioonide puhul.
 • Kui te ei ole arvuti juures, kus probleem esineb, salvestage lahendus USB-mäluseadmele või CD-le ja seejärel käivitage see probleemses arvutis.
 • Kui teie arvutisse on installitud Office 2010 ja Office 2003, kasutage 4. meetodit. Kui püüate eemaldada rakendusest Office 2003 kaitse rakendusele Excel 2003 arvutis, kuhu on installitud ka Office 2010, installib Excel 2010 OFV-kaitse uuesti.
 • Kui teie arvutisse on installitud Office 2003 ja Office 2007, keelab lahendusviisardi käivitamine mõlema versiooni kaitse.

4. meetod.
Excel 2003 kasutamiseks ja võrgujõudlusprobleemide vältimiseks saate keelata Microsoft Office'i faili valideerimise lisandmooduli Excelile, kasutades registrisätet. See eemaldab OFV Excelile lisakaitse, kaitstes endiselt teisi Office'i rakendusi.

Lisateavet selle sätte kohta leiate siit:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/gg985445%28office.12%29.aspx

Kui soovite, et lahendaksime probleemi selle meetodiga teie eest, minge jaotisse ?Lahendage minu eest?. Kui eelistate probleemi sammude abil ise lahendada, minge jaotisse ?Las ma lahendan ise?.

Lahendage minu eestSelle probleemi automaatseks lahendamiseks klõpsake nupul või lingil Fix it. Klõpsake dialoogiboksis Faili allalaadimine käsul Käivita ja järgige lahendusviisardi Fix it juhiseid.


Lahenda see probleem
Microsoft Fix it 50741


Märkused
 • See viisard võib olla üksnes ingliskeelne. Automaatne lahendus toimib siiski ka Windowsi muukeelsete versioonide puhul.
 • Kui te ei ole arvuti juures, kus probleem esineb, salvestage lahendus USB-mäluseadmele või CD-le ja seejärel käivitage see probleemses arvutis.
 • Kui teie arvutisse on installitud Office'i mitu versiooni (Office 2003, Office 2007 ja Office 2010), keelab lahendusviisardi Fix it käivitamine kõigi Exceli versioonide OFV-kaitse.
 • Kui peate juurutama lahenduse Fix it mitmesse arvutisse, võite kasutada järgmist käsurida:

  %windir%\system32\msiexec.exe /i \\server\share\MicrosoftFixit50741.msi /qn

  Lisateabe saamiseks msiexec.exe käsureasuvandite kohta, klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmisel artiklinumbril:

  314881 Microsoft Windowsi installeririista Msiexec.exe käsureasuvandid (võib olla inglise keeles)
Järgmisena minge jaotisse ?Kas see lahendas probleemi??.Las ma lahendan ise

Konfigureerimaks, kuidas Excel peaks töölehti OFV-le avama, võite kasutada registrikirjet EnableOnLoad. Vaikimisi puudub Windowsi registris kirje EnableOnLoad. Kirje EnableOnLoad lisamiseks Windowsi registrisse toimige järgmiselt.
 1. Väljuge Excelist.
 2. Klõpsake nupul Start ja käsul Käivita. Tippige ?regedit? ja klõpsake OK.
 3. Otsige registrist järgmine võti ja klõpsake sellel:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\
 4. Kui olete 3. sammus toodud võtme valinud, klõpsake menüüs Redigeeri suvandil Uus ja seejärel suvandil Võti.
 5. Tippige Excel ja vajutage sisestusklahvi ENTER.
 6. Valige suvand Excel, osutage menüüs Redigeeri suvandile Uus ja seejärel klõpsake suvandil Võti.
 7. Tippige sõna Security ja vajutage sisestusklahvi ENTER.
 8. Valige suvand Security, osutage menüüs Redigeeri suvandile Uus ja seejärel klõpsake suvandil Võti.
 9. Tippige FileValidation ja vajutage sisestusklahvi ENTER.
 10. Valige suvand FileValidation, osutage menüüs Redigeeri suvandile Uus ja seejärel klõpsake suvandil DWORD Value.
 11. Tippige EnableOnLoad ja vajutage sisestusklahvi ENTER.
  Märkus. Vaikeväärtus on 0, mis keelab valideerimise.
 12. Registriredaktorist väljumiseks klõpsake menüü File (Fail) käsul Exit (Välju).


Kas see lahendas probleemi?

 • Kontrollige, kas probleem on lahenenud. Kui probleem on lahenenud, siis olete selle jaotisega lõpetanud. Kui probleem ei ole lahenenud, võite võtta ühendust tugiteenindusega.
 • Hindame teie tagasisidet. Kui soovite anda tagasisidet või teatada mõnest probleemist selle lahendusega, jätke palun kommentaar ?Lahendage minu eest? ajaveebi või saatke meile meilisõnum.

LISATEAVE

Rakendusi Microsoft Office 2007 ja Microsoft Office 2010 ei mõjutata, kuna neil on failide üle võrgu avamiseks uus funktsioon, mis kopeerib täieliku faili kõigepealt kohalikult ja seejärel otsib faili OFV abil, nii et võrguliiklus ei sisalda faili lugemisi.

Teie arvuti kaitsmiseks riski eest ei soovita me avada meilimanustena saadetud faile, eriti kui sõnumid on tulnud ootamatult. Lisaks ärge avage ka manustena saadud faile, kui need on pärit teile tundmatult isikult.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Atribuudid

Artikli ID: 2570623 - Viimati läbi vaadatud: 20. jaanuar 2012 - Redaktsioon: 3.0
KEHTIB JÄRGMISE LÕIGU KOHTA:
 • Microsoft Office Excel 2003
Märksõnad: 
kbfixme kbmsifixme KB2570623

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com