Nie mogą być zwracane informacje wolny/zajęty, podczas wykonywania kwerend krzyżowych Org starszych użytkownika programu Exchange

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2567863 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:

  • Relacji zaufania federacji można konfigurować przy użyciu bramy Federacji Microsoft.
  • Można utworzyć relacji organizacji z inną organizacją.
  • Organizacja jest mieszane organizacji, który zawiera zarówno 2010 Exchange Server i Exchange Server 2003.
  • Użytkownika na serwerze Exchange Server 2003 wyszukuje informacje wolny/zajęty zdalnego użytkownika w innych organizacji.

W tym scenariuszu znaki hash są wyświetlane zamiast informacji wolny/zajęty.

Przyczyna

Gdy użytkownik programu Exchange 2003, który korzysta z dowolnej wersji programu Outlook wykonuje żądanie dostępności dla zdalnego użytkownika, organizacji docelowych może zwrócić informacji wolny/zajęty w formacie ciągu MergedOnly i program Outlook będzie wyświetlać znaki hash (Brak informacji) dla zdalnego użytkownika.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować dodatek Service Pack 2 (SP2) Microsoft Exchange Server 2010. Aby uzyskać więcej informacji o Exchange Server 2010 z dodatkiem SP2 odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:
Microsoft Exchange Server 2010 Z dodatkiem Service Pack 2 (SP2)

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Stosuje się do".

Więcej informacji

Oddzielne problem z programu Exchange 2003 Cross-Org wyszukiwania został zidentyfikowany, powodowanego przez funkcję automatycznego wykrywania awarii dla zdalnego użytkownika. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2506820 Nie są wyświetlane informacje wolny/zajęty użytkownika zdalnego, której skrzynkę pocztową znajduje się na serwerze Exchange Server 2003

Właściwości

Numer ID artykułu: 2567863 - Ostatnia weryfikacja: 13 stycznia 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbmt KB2567863 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2567863

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com