Službě Lync uživateli nemůže komunikovat s externí kontakty, kteří mají účty společnosti Microsoft, které mají vlastní domény (EASI)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2566829 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Zvažte následující scénář:
  • Přidání externího kontaktu, který používá účet Microsoft do seznamu kontaktů uživatele Microsoft službu Lync Online.
  • Externí kontakt používá vlastní doménu nebo "e-mail jako znaménko" (EASI) ID domény namísto výchozí adresu @outlook.com.
  • Přidat kontakt ke službě Lync pomocí e-mailové adresy kontaktu. Například použijete e-mailovou adresu joe@live-contoso.com.
V této situaci se můžete setkat s následující problémy:
  • Přítomnost není k dispozici, a stav se zobrazí jako Neznámý přítomnosti.
  • Rychlé zprávy nelze doručit nebo odeslány.
Poznámka: V následující části kódu následující zástupné symboly slouží jako příklady domén:
  • Domény službu Lync Online: contoso.com
  • Domény Windows Live EASI: live contoso.com

ŘEŠENÍ

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod.

2013 službě Lync společnosti Microsoft

Nejlepší způsob přidání externích kontaktů ve službě Lync 2013 je pomocí ikony Přidat kontakt. Další informace o tom, jak přidat kontakty pomocí vyhledávání nebo přidat kontakt průvodce, přejděte na následující web společnosti Microsoft:
Přidání kontaktu ve službě Lync

Microsoft službě Lync 2010

Použijte účet Microsoft a veřejné připojení k Internetu (PIC), když přidáte uživatele do seznamu kontaktů ve službě Lync. Chcete-li to provést, musí provést změnu do pole hledání. Chce přidat účet Microsoft, který používá vlastní domény, jako uživatel službu Lync Onlineuživatelské jméno> @live-contoso.com, musíte přidat adresu do pole hledání následující:

JoeAndreshak(live-contoso.com) @msn.com

Tato metoda umožňuje rychlé řešení Pokud službu Lync Online uživatelé přidat několik kontaktů PIC.

Alternativní řešení pomocí služby DNS

Službu Lync Online správce přidá do hostitelského systému DNS (Domain Name) pro službu Lync Online prostředí správné záznamy Federation Service (SRV). Pro vlastní doménu externí kontakt vlastníka domény, musíte také přidat záznam SRV, který se podobá následujícímu příkladu:
_sipfederationtls._tcp.Live contoso.com
port = 5061
hostitelský název serveru = federation.messenger.msn.com
Správce může uživatelům službu Lync Online přidat kontakty bez nutnosti použít zvláštní formát, který byl popsán v části "Microsoft službě Lync 2010". Chcete-li to provést, musí správci přidat záznam SRV federace, který službu Lync Online mohou uživatelé přidat kontakty do domény Windows Live EASI.

DALŠÍ INFORMACE

PIC ve službě Lync Online podporuje připojení s účty Microsoft (msn.com, live.com a outlook.com). Však při přidání PIC kontakty, které používají například live contoso.com domény Windows Live EASI službě Lync Online nelze vyřešit Instant Messaging (IM) federačního serveru na základě přípony domény.

Pokud přidáte přímo PIC kontakt pomocí EASI ID kontaktu (například pomocí JoeAndreshak.@live-contoso.com), je vyžadován určitý záznam SRV ve službě DNS pro live contoso.com. Tento záznam SRV není nutná, protože službu Lync Online server používá příponu domény EASI ID uživatele a zjistěte, jak ke směrování zpráv. V tomto příkladu službu Lync Online server pokusí použít příponu domény live contoso.com.

Další informace o službě Lync Online řešení federované Kontakty klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base
2392146 Službu Lync Online uživatelé nemohou komunikovat s externí kontakty
Poznámka: Tento scénář se týká také kontakty, které jsou na Skype přihlášení pomocí účtu Microsoft.

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2566829 - Poslední aktualizace: 27. června 2014 - Revize: 20.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Lync Online
  • Microsoft Lync 2013
  • Microsoft Lync 2010
Klíčová slova: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m kbmt KB2566829 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2566829

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com