Ei saa eemaldada kirjutuskaitstud atribuudi kaustast

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 256614 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.

Teatis
Käesolev artikkel kehtib Windows 2000. Support for Windows 2000 lõpeb 13 juuli 2010. Selle Windows 2000-toetada Solution Center on planeerimine oma üleminekustrateegia Windows 2000 lähtepunkt. Lisateabe saamiseks vaadake teemat on Microsofti tugiteenuse elutsükli poliitika.
Selle artikli Microsoft Microsoft Windows XP ja Microsoft Windows Server 2003 versiooni, vaadake 326549.
Teatis
Käesolev artikkel kehtib Windows 2000. Support for Windows 2000 lõpeb 13 juuli 2010. Selle Windows 2000-toetada Solution Center on planeerimine oma üleminekustrateegia Windows 2000 lähtepunkt. Lisateabe saamiseks vaadake teemat on Microsofti tugiteenuse elutsükli poliitika.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sümptomid

Ei saa eemaldada kirjutuskaitstud atribuudi Windows Exploreri abil kaustast. Lisaks mõned programmid võivad kuvada tõrketeateid, kui proovite salvestada faile kausta.

Põhjus

Selline käitumine ilmneb seetõttu, et kaust on kohandatud. Saate kohandada kausta klõpsates Kohanda see kaust menüüs Vaade . Paljud programmid kohandada ka kaustadesse (näiteks kausta kaasas selle standard süsteemi konfiguratsiooni osana fondid).

Olek

Selline käitumine on ette nähtud.

Vastukaal

Oluline See osa, meetod või ülesanne sisaldab juhiseid, mis õpetavad registrit muutma. Registri ekslik muutmine võib samas põhjustada tõsiseid probleeme. Seega veenduge, et te järgite neid samme hoolikalt. Täiendavaks kaitseks varundage register enne selle muutmist. Seejärel saate registri taastada mõne probleemi ilmnemisel. Kuidas varundada ja taastada registri kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
322756 Varundamine ja taastamine Windows registry

Windows Explorer kasutab kirjutuskaitstud atribuudi määramiseks, kas kaust on kohandatud. Selle käitumise lahendamiseks saate konfigureerida Windows Exploreris kasutada süsteemi lipu asemel kirjutuskaitstud lipp. Selleks tehke järgmist.

Märkus: mõned programmid töötavad õigesti kaustu, mis on konfigureeritud süsteemi atribuut.
 1. Käivitada registriredaktori (Regedit.exe).
 2. Leidke registrist järgmine võti:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Current Version\Explorer
 3. Menüü Redigeeri käsk Uus, klõpsake käsku DWORD-väärtusja seejärel tippige järgmine registri väärtuse nime:
  UseSystemForSystemFolders
 4. Paremklõpsake uut väärtust ja seejärel nuppu Muuda.
 5. Tippige 1 ja seejärel klõpsake nuppu OK.
 6. Sulgege registriredaktor.
 7. Pärast selle muutuse registrisse, tuleb teil muuta kõik mõjutatud kaustad kirjutuskaitstud atribuuti (Command.com või Cmd.exe) käsuviibale käsu attrib abil. Tüüp attrib /? käsureale attrib käsu süntaksi vaatamiseks. Näiteks muuta kirjutuskaitstud atribuut on süsteemi C:\Test kausta, kasutage järgmist käsku:
  attrib - r + s c:\test

Atribuudid

Artikli ID: 256614 - Viimati läbi vaadatud: 7. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows 95
Märksõnad: 
kbenv kbprb kbmt KB256614 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 256614

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com