"Wprowadzony folder nie jest nieprawidłowy. Wybierz inną"błąd podczas korzystania z"Dodaj połączenie sieciowe"połączyć zagnieżdżonych podfolder WebDAV w systemie Windows 7 lub Windows Server 2008 R2

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2560598 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Z komputera z systemem Windows 7 lub z komputera z systemem Windows Server 2008 R2 dostęp do folderu WebDAV, takie jak http://Parent_Folder/Child_Folder, gdzie Child_Folder skonfigurowany dla protokołu WebDAV i Parent_Folder nie jest skonfigurowany dla protokołu WebDAV. Podczas próby użycia Dodaj połączenie sieciowe, wyświetlany jest następujący komunikat o błędzie:
Nie ma wprowadzony folder jest nieprawidłowy. Wybierz inną nazwę.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ system Windows próbuje sprawdzić nadrzędnej i podfoldery nadrzędnego. Jeśli folder nadrzędny nie jest skonfigurowany dla protokołu WebDAV, próba ustanowienia połączenia kończy się niepowodzeniem.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, można mapować dysk do ścieżki docelowej WebDAV. Aby uniemożliwić używanie poświadczeń domyślnych podczas mapowania ścieżki WebDAV, zaznacz Połącz przy użyciu różnych poświadczeńpole wyboru na ekranie Mapuj dysk sieciowy. Następnie zostanie wyświetlony monit o poświadczenia jawnie.

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Wybrany dysk sieciowy dialogowym mapy z "Połącz przy użyciu różnych poświadczeń".

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2560598 - Ostatnia weryfikacja: 16 czerwca 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 for Itanium-Based Systems
 • Windows Server 2008 R2 Foundation
 • Windows Server 2008 R2 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbnofix kbprb kbwebdav kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2560598 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2560598

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com