Problémy, keď sa používateľ pokúša zobraziť informácie o voľnom čase ívate?a Exchange Server 2003 v zmiešanom prostredí servera Exchange Server 2003 a Exchange Server 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2557323 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Predpokladajme, konfigurácia replikácie verejný priečinok v zmiešanom Microsoft Exchange Server 2003 a Microsoft Exchange Server 2010 prostredí. Keď Exchange Server 2010 používateľ pokúša zobraziť informácie o voľnom čase Exchange Server 2003 používateľa, používateľ prerušovane nemôže zobraziť informácie o voľnom alebo používateľ narazí veľkého meškania, keď on alebo ona sa pokúsi zobraziť informácie o voľnom.

PRICINA

Tento problém sa môže vyskytnúť, ak služba dostupnosť vyberie vzdialenej verejného priečinka servera na získanie informácií o voľnom čase. Ak vzdialený verejného priečinka servera je pripojený cez pomalé prepojenia siete WAN, sa môže vyskytnúť problém, ktorý je popísaný v časti „príznaky".

Poznámka Dostupnosť služieb neprehľadáva miestny verejný priečinok repliku pred vyberie serveru vzdialeného veřejné složky.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte nasledovné kumulatívna:

2645995 Popis Update Rollup 1 pre Exchange Server 2010 Service Pack 2

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

DALSIE INFORMACIE

Po nainštalovaní Update Rollup 1 pre Exchange Server 2010 Service Pack 2, Exchange Server 2010 načíta zoznam všetkých verejný priečinok ukladá a určuje hostiteľský server pre každý sklad verejný priečinok. Od tohto zoznamu, Exchange Server 2010 vypočíta náklady pripojenia servera klientskeho prístupu (CAS) k serveru veřejné složky. Potom Exchange Server 2010 vyberie serveru veřejné složky se, ktorá má najnižšie pripojenie nákladov.

Po roku 2010 Exchange Server vyberie serveru veřejné složky se, Exchange Server 2010 identifikuje všetky priečinky, ktoré obsahujú informácie o voľnom čase. Potom Exchange Server 2010 vykoná nasledujúce akcie:
  • Organizačné jednotky (OU) údaj získa z názvu priečinka
  • Načíta zoznam repliky a repliku zoznam Zoradí pripojenia náklady
  • Uloží mapovanie z každého OU do zoznamu repliku vytriedené

Keď Exchange Server 2010 dostane žiadosť o informácie o voľnom čase, Exchange Server 2010 stanovuje OU informácie voľnom z atribútu legacyExchangeDN a používa tabuľke mapovania pri smerovaní žiadosť.

ODKAZY

Ďalšie informácie o podobný problém, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
971349Exchange Server 2007 užívateľov nemôže prerušovane prístup k informáciám o voľnom čase ívate?a Exchange Server 2003 v programe Office Outlook 2007
Ďalšie informácie o podobný problém, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
947346 Program Exchange Server 2007 poštovej schránky používateľa nie je možné načítať voľnom informácie pre používateľov poštovej schránky servera Exchange Server 2003 vo veľkých Exchange Server organizáciu, ktorá má viac ako 100 administratívne skupín
Ďalšie informácie o konfigurovaní verejný priečinok replikácie, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Všeobecné informácie o konfigurovaní verejný priečinok replikácie
Ďalšie informácie o verejnom priečinku replikácie, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Všeobecné informácie o verejnom priečinku replikácie

Vlastnosti

ID článku: 2557323 - Posledná kontrola: 23. februára 2012 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1, pri použití s produktom:
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2557323 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2557323

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com