Posta kutusu posta kutusunda Exchange Server 2010 SP1 ortamda komutları çalıştırdıktan sonra belirli adres listelerini görünmüyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2555851 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün. Eklediğiniz showInAddressBook Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1 (SP1) ortamında bir posta kutusuna el ile öznitelik. Posta kutusu belirli adres listelerinde görünür olacak şekilde yapın. Bazı komutlar posta kutusu gibi çalıştırdığınız Set-posta kutusu komut, veya Taşı-posta kutusu komut. Bu senaryoda, belirli adres listelerini posta kutusu görünmez.

Neden

Adres listeleri girişleri yanlış çıkarılır çünkü bu sorun oluşur. showInAddressBook Active Directory dizin hizmeti özniteliği.


Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki güncelleştirme toplamasını yükleyin:
2608646 Exchange Server 2010 Service Pack 1 için Güncelleştirme Toplaması 6'in açıklaması
Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl değiştireceğinizin anlatıldığı adımları içermektedir. Ancak, kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Ek koruma için değiştirmeden önce kayıt defterini yedekleyin. Sonra bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini geri yükleyebilirsiniz. Yedekleme ve geri yükleme kayıt defteri hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756 Nasıl yedekleme ve Windows kayıt defterini geri yükleme

Bize adres listeleri güncelleştirmesi, devre dışı bırakmak için düzeltme paketini yükledikten sonra Git "Benim adıma düzelt"bölümüne bakın. Adres listeleri güncelleştirmesini kendiniz devre dışı bırakmak isterseniz, Git "Kendim düzeltmek istiyorum" bölümüne gidin.

Benim adıma düzeltAdres listelerini güncelleştirme otomatik olarak devre dışı bırakmak için tıklatın Düzelt düğme veya bağlantı. İ Çalıştır içinde Dosya karşıdan yükleme iletişim kutusunu tıklatın ve adımları izleyin Düzelt Sihirbaz.


Bu sorunu düzelt
Microsoft Fix it 50819


Notlar
 • Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir. Ancak otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.
 • Düzelt Kaydet sorun olan bilgisayarda değilseniz çözümünü bir flash sürücüye veya CD'ye ve sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırın.

Daha sonra Git "Bu işlem sorunu düzeltti mi?" bölümüne gidin.Kendim düzeltmek istiyorum

Düzeltme paketini yükledikten sonra adres listeleri güncelleştirmesini devre dışı bırakmak için şu adımları izleyin:
 1. ' I tıklatın Başlat
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Başlat düğmesi
  , türü Regedit içinde Arama Başlat kutusuna ve sonra da enter tuşuna basın.
 2. Bulun ve aşağıdaki kayıt defteri anahtarını bulup tıklatın:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\MSExchangeSA\Parameters
 3. ' I tıklatın Düzenle, işaret Yenive ardından DWORDDeğer, türü DisableALUpdate, sonra enter tuşuna basın.
 4. Sağ tıklatma DisableALUpdateve ardından Değiştirme.
 5. İçinde Değer verisi kutusuna 1ve ardından TAMAM.
 6. Çıkış Kayıt Defteri Düzenleyicisi.

Bu işlem sorunu düzeltti mi?

 • Sorunun giderilmiş olup olmadığını denetleyin. Sorun düzeltilmişse, bu bölümle işiniz bitti demektir. Sorun düzeltilmemişse yapabilirsiniz Destek hizmetlerine başvurma.
 • Biz görüşleriniz bizim için önemlidir. Görüşünüzü veya bu çözümle ilgili sorunları bildirmek için lütfen bir yorum üzerinde bırakın "Benim adıma düzelt"blog veya bize bir e-posta ileti.

Durum

Microsoft, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Active Directory Hizmeti arabirimleri Düzenleyicisi (ADSI Düzenleyicisi), kopyalamak için kullanabilirsiniz distinguishedName öznitelik adres listeleri için showInAddressBook özniteliği Active Directory'de posta.

Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2484817 Bir posta kutusu Exchange Server 2007 posta kutusu bulunan komutlar çalıştırıldıktan sonra belirli adres listelerini göstermiyor

Özellikler

Makale numarası: 2555851 - Last Review: 31 Ocak 2012 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbfixme kbmsifixme kbmt KB2555851 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2555851

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com