FIX: "Chyba súboru: údaje možno stratili" chybové hlásenie, keď použijete program Excel 2010 otvorte správu súboru programu Excel, ktoré sa vyváža z OSBP 2008

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2554905 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2008 opravy ako jeden súbor na prevzatie. Pretože sú kumulatívne opravy každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2008 opraviť uvoľnenia.

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledovnom scenári. Exportujte zostavu do súboru zošita programu Microsoft Excel pomocou Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services (OSBP 2008). Potom použijete program Microsoft Excel 2010 na otvorenie súboru zošita programu Excel. V tomto scenári, zobrazí sa nasledovné chybové hlásenie v dialógovom okne:
Chyba súboru: údaje možno stratili.


Poznámky
  • Tento problém sa nevyskytuje, ak používate program Microsoft Office Excel 2003 alebo Microsoft Office Excel 2007 na otvorenie súboru zošita programu Excel.
  • Tento problém sa nevyskytuje, ak ukladáte súbor zošita programu Excel ako samostatný súbor formátu zošita programu Excel 2010.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože OSBP 2008 píše negatívne nula (-0) hodnota na zošit programu Excel, pri exporte zostavy. Keď otvoríte zošit programu Excel, program Excel 2010 kontroly hodnotu a vytvára chybové hlásenie, keď sa zistí hodnotu.

RIESENIE

Kumulatívna aktualizácia informácií

SQL Server 2008 Service Pack 3

Oprava tohto problému bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 4 pre SQL Server 2008 Service Pack 3. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2673383 Kumulatívna aktualizácia balíka 4 pre SQL Server 2008 Service Pack 3
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každá nová verzia opraviť obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších opraviť uvoľnenie, ktoré túto rýchlu opravu obsahuje. Štvrtá nedeľa v októbri
2629969 SQL Server 2008 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2008 Service Pack 3 bola uvoľnená

RIEŠENIE

Ak chcete obísť tento problém, nepoužívajte negatívne nuly.

Napríklad môžete použiť výraz, ktorý sa podobá na nasledujúcu cestu pri výpočte hodnoty bloku textu vo vyhláseniach o OSBP 2008:
=IIf(Sum(Fields!Amount.Value) = -0, 0, Sum(Fields!Amount.Value))

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2554905 - Posledná kontrola: 20. marca 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services
  • Microsoft Excel 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2554905 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2554905

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com