Model COM+ nedosahuje hodnoty SetMaxThreads pro balíček (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 255054 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Aplikace, například ASP Internetová informační služba (IIS) 5.0, používající COM + spravovat fondu podprocesů setkat nízký výkon, protože COM + nezvyšuje počet podprocesů ve fondu. Za normálních podmínek COM + zvyšuje podprocesy ve fondu podprocesů až do maximální podproces limit nastavit metodu SetMaxThreads balíčku. Ale pokud počáteční pracovní podprocesy ve fondu jsou příliš zaneprázdněn, pak tento problém může dojít.

Například při pracovní zatížení ASP v počítači služby IIS 5.0 zvyšuje, takže každý pracovní podproces používá nahoru značné množství času na dokončení každého požadavku, COM + může nikdy vytvořit více podprocesů Přestože práce ve frontě sdílené vždy narůstá, která v tomto případě způsobí ASP front dojít. Tento problém může být identifikován sledování využití. Tento problém se zobrazí při využití PROCESORU podle Inetinfo je velmi nízká, obvykle na dlouhý blokování volání.

Příčina

Zatížení je možné, že podproces Sledování fondu podprocesu není Otočný nahoru. V takovém případě další podprocesy jsou přidány podle potřeby. Podproces Sledování fondu podprocesů musí být vždy aktivní.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000
K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.K dispozici jsou Vám následující soubory ze sekce Ke Stažení:
Americké angličtiny
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
DOWNLOAD
Download Q262259_w2k_sp1_x86_en.exe now

Francouzština
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
DOWNLOAD
Download Q262259_w2k_sp1_x86_fr.exe now

Němčina
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
DOWNLOAD
Download Q262259_w2k_sp1_x86_de.exe now

Italské
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
DOWNLOAD
Download Q262259_w2k_sp1_x86_it.exe now

Japonština
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
DOWNLOAD
Download Q262259_w2k_sp1_x86_ja.exe now

Španělština
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
DOWNLOAD
Download Q262259_w2k_sp1_x86_es.exe now

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.


Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 255054 - Poslední aktualizace: 12. února 2014 - Revize: 3.8
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe kbthread KB255054 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:255054

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com