FIX: Databázy korupcie, ak kompresia údajov zapnuté rozdelenou tabuľky v SQL Server 2008

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2548593 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2008 opravy ako jeden súbor na prevzatie. Pretože opravy sú kumulatívne, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2008 opraviť uvoľnenia.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Keď spustíte dotaz proti rozdelenou tabuľky, ktorá má kompresiu údajov, ktoré sú povolené v Microsoft SQL Server 2008, sa môže vyskytnúť poškodenie databázy. Ak sa tento problém vyskytne, chybové hlásenie podobné nasledujúcemu je zapísaný v súbore SQL Server Errorlog:
<date time=""> <spid number="">Chyba: 3314, závažnosť: 21, štát: 4.</spid></date>

<date time=""> <spid number="">Počas Undo zapísaný operácie v databáze "<database>", vyskytla sa chyba v denníku zaznamenávať ID (293790:15039:64). Zvyčajne špecifický poruchový je prihlásený predtým ako chybu v služby denníka udalostí systému Windows. Obnovenie databázy alebo súbor zo zálohy alebo opravu databázy.</database></spid></date>

<date time=""> <spid number="">Databáza <database> bolo vypnuté kvôli chybe 5242 v bežnej "XdesRMReadWrite::RollbackToLsn". Reštartujte pre-snímku databáz pou??ije sa po všetkých pripojení k databáze sú prerušené.</database></spid></date>

<date time=""> <spid number="">Chyba: 9001, závažnosť: 21, štát: 1.</spid></date>

<date time=""> <spid number="">Denník pre databázy "<database>" nie je k dispozícii. Skontrolujte denník udalostí súvisiacich chybové hlásenia. Vyriešiť prípadné chyby a reštartujte databázy.</database></spid></date>

<date time=""> <spid number="">Chyba: 9001, závažnosť: 21, štát: 1.</spid></date>

<date time=""> <spid number="">Denník pre databázy "<database>" nie je k dispozícii. Skontrolujte denník udalostí súvisiacich chybové hlásenia. Vyriešiť prípadné chyby a reštartujte databázy.</database></spid></date>

<date time=""> <spid number="">Chyba: 9001, závažnosť: 21, štát: 5.</spid></date>
Navyše vygenerovaný súbor mini-dump v priečinku denník servera SQL Server.

Ak používate SQL Server 2008 R2, musíte nainštalovať súčet aktualizovať 7 pre SQL Server 2008 R2 tohto problému. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2504090 FIX: Porušenie prístupu, keď vložíte údaje do novej oblasti rozdelenou tabuľky po zrazení stĺpec tabuľky v SQL Server 2008 R2

Poznámka Rýchlej opravy 2504090 sa zaoberá rôznych príznakov, ktoré sa vyskytnú z rovnakých dôvodov ako pre tento problém. Preto sa môžete stretnúť aj príznaky, ktoré sú uvedené v článku pre rýchlu opravu 2504090.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože pristupovačom, ktorý server SQL Server používa na vloženie údajov do rôznych oblastí rozpozná zmeny metaúdaje nesprávne.

Keď údaje sa vloží do novú oblasť, ktorá sa vytvorí po stĺpec klesol, maximálny počet nulovateľný stĺpcov pre novú oblasť môže byť jeden menej ako číslo, to bol pre staré oblasť.

RIESENIE

Kumulatívna aktualizácia informácií

SQL Server 2008 Service Pack 1

Oprava tohto problému bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 15 SQL Server 2008 Service Pack 1. Ďalšie informácie o tejto Kumulatívna aktualizácia balíka, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2555406 Kumulatívna aktualizácia balíka 15 SQL Server 2008 Service Pack 1
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2008 opraviť uvoľnenia. Spoločnosť Microsoft odporúča, aby ste zvážili, uplatňovaní posledné opravu uvoľnenie, ktoré túto rýchlu opravu obsahuje. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
970365 SQL Server 2008 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2008 Service Pack 1 bola vydaná
Microsoft SQL Server 2008 rýchlych sú vytvorené pre konkrétne SQL Server service pack. Rýchla oprava SQL Server 2008 Service Pack 1 musia vzťahovať na inštaláciu SQL Server 2008 Service Pack 1. V predvolenom nastavení, rýchla oprava, ktorá je súčasťou balíka SQL Server service pack do ďalšej SQL Server service pack.

SQL Server 2008 Service Pack 2

Oprava tohto problému bol prvýkrát vydaný v kumulatívnej aktualizácii 4 pre SQL Server 2008 Service Pack 2. Ďalšie informácie o tejto Kumulatívna aktualizácia balíka, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2527180 Kumulatívna aktualizácia balíka 4 pre SQL Server 2008 Service Pack 2
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2008 opraviť uvoľnenia. Spoločnosť Microsoft odporúča, aby ste zvážili, uplatňovaní posledné opravu uvoľnenie, ktoré túto rýchlu opravu obsahuje. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
956909 SQL Server 2008 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2008 bola uvoľnená
Microsoft SQL Server 2008 rýchle opravy sú vytvorené pre konkrétne SQL Server service pack. Musíte použiť SQL Server 2008 Service Pack 2 rýchlu opravu inštalácie SQL Server 2008 Service Pack 2. V predvolenom nastavení, rýchla oprava, ktorá je súčasťou balíka SQL Server service pack do ďalšej SQL Server service pack.

RIEŠENIE

Tento problém obísť, obnoviť všetky oblasti rozdelenou tabuľky po zrazení jeden z jeho stĺpce.

Poznámka Tento problém môže znovu vyskytnúť, keď spadol nový stĺpec a novú oblasť sa vytvorí, ak táto rýchla oprava nie je nainštalovaný.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

ODKAZY

Ďalšie informácie o kompresiu údajov, navštívte nasledujúce webovej lokalite MSDN:
Všeobecné informácie o kompresia údajov
Ďalšie informácie o prírastkové servis Model pre SQL Server, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
935897 Model prírastkové servis je k dispozícii z SQL Server tímu dodať rýchlych opráv pre hlásené problémy
Ďalšie informácie o schéme pomenovanie pre SQL Server aktualizácie po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
822499 Nové pomenovanie schémy pre balíky aktualizácií softvéru servera Microsoft SQL Server
Ďalšie informácie o softvér Aktualizácia terminológia, kliknutím na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie, ktorý sa používa na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2548593 - Posledná kontrola: 18. júla 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise Evaluation
  • Microsoft SQL Server 2008 Express
  • Microsoft SQL Server 2008 Express with Advanced Services
  • Microsoft SQL Server 2008 Integration Services
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2548593 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2548593

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com