Jak povolit další Exchange ukládat informace o protokolování

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 254606 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem obnovení registru v případě, že nastane problém. Další informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Potřebujete povolit další úložiště informací Sledování výkonu WINDOWSNT Microsoft protokolování pro účely odstraňování potíží.

Další informace

Povolit protokolování další úložiště informací Sledování výkonu, je třeba upravit registr. Jste nám tento problém můžete odstranit v Exchange Server 2000 Exchange Server 2003 nebo 2007 Exchange Server přejděte k části "Fix it for me". Pokud raději chcete tento problém vyřešit sami nebo používáte Exchange Server 5.5 přejděte k části "Let me fix it myself".

Automatická oprava

Tento problém vyřešit automaticky na 2000 Exchange Server Exchange Server 2003 nebo 2007 Exchange Server, klepněte na odkaz opravit tento problém. Potom klepněte na příkaz Spustit v dialogovém okně Stažení souboru a postupujte podle kroků v tomto průvodci.


Tento problém
Microsoft Fix it 50330


Poznámka: Tato oprava jej řešení funguje pro všechny jazyky. U některých jazyků však text průvodce může být v angličtině

Poznámka: Pokud nejste v počítači má problém uložit opravit ji řešení jednotku flash nebo CD a potom spusťte v počítači, který má potíže.

Po spuštění opravit ji řešení, musíte restartovat zobrazíte nové čítače sledování výkonu. Nové čítače jsou umístěny v objektu MSExchangeIS.

Opravit si sám

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nezaručuje, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.
Povolení sledování výkonu Další informace ukládat protokolování sami nebo na Exchange Server 5.5 proveďte následující:
 1. Spusťte program Editor registru (Regedt32.exe).
 2. Vyhledejte hodnotu Knihovna pod následujícím klíčem registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\MSExchangeIS\Performance
 3. V nabídce Úpravy klepněte na řetězec.

  Pro Microsoft Exchange Server 5.5:
  Změňte hodnotu z c:\exchsrvr\bin\mdbperf.dllc:\exchsrvr\bin\mdbperfX.dll a potom klepněte na tlačítko OK.

  Pro Microsoft Exchange Server 2000 a 2003 Microsoft Exchange Server:
  Změňte hodnotu z c:\Program Files\exchsrvr\bin\mdbperf.dllc:\Program Files\exchsrvr\bin\mdbperfX.dll a potom klepněte na tlačítko OK.

  Pro Microsoft Exchange Server 2007:
  Změňte hodnotu z c:\Program Files\Microsoft\Exchange Server\bin\perf\%PROCESSOR_ARCHITECTURE%\mdbperf.dllc:\Program Files\Microsoft\Exchange Server\bin\perf\%PROCESSOR_ARCHITECTURE%\mdbperfx.dll a potom klepněte na tlačítko OK.
 4. Ukončete program Editor registru.
Po úpravě této hodnoty registru je nutné restartovat zobrazíte nové čítače sledování výkonu. Nové čítače jsou umístěny v objektu MSExchangeIS.

Vlastnosti

ID článku: 254606 - Poslední aktualizace: 13. ledna 2010 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbfixme kbmsifixme kbinfo KB254606 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:254606

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com