XADM: Active Directory Connector není shoda do historie SID po uživateli has bylo kopie

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 253887 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Klonovat objekt uživatele přidružené k poštovní schránce Microsoft Exchange Server 5.5 do domény objektu uživatele upgradován nebyl. Duplicitní objekt je vytvořen ve službě Active Directory namísto odpovídající objekt uživatele přidruženého účtu Microsoft Windows NT.

K tomu může dojít při nastavení zrcadlené domény se systémem Windows 2000 a klonovat uživatele zkopírovat starý účty Windows NT 4.0 do nové doménové struktury Windows 2000.

Příčina

V Exchange Server 5.5 poštovní schránky jsou propojeny s jejich účty WINDOWSNT prostřednictvím identifikátor zabezpečení (SID). Při čtení sidHistory z globální catalogue ADC není ji převést šestnáctkovém formátu tak, aby porovnání s přidruženým účtem WINDOWSNT.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 1.Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Microsoft Exchange Server verze 5.5.

Vlastnosti

ID článku: 253887 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbwin2000sp1fix KB253887 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:253887

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com