Poznámky k službe Lync Online po zmene prihlasovacích adresu Office 365

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2537764 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

ÚVOD

Keď používateľ Office 365 prihlasovanie adresa (známa aj ako hlavné meno používateľa UPN a používateľské ID) sa zmení, Lync Online SIP adresu používateľa sa automaticky synchronizuje. Keď používateľ Office 365 prihlasovanie adresa zmenil, správcu IT predtým aktualizovať používateľa SIP adresu samostatne, aby zodpovedali novej Office 365 prihlasovanie adresa. V opačnom prípade by byť nastavené odlišne dve hodnoty. Nesúlad medzi identifikácie používateľa SIP adresu môže spôsobiť nejasnostiam Lync Online používateľ pri prihlásení.

POSTUP

Po aktualizovaní identifikáciu Lync Online používateľ existuje niekoľko akcií, ktoré používateľ musí uistite sa, že služba naďalej pracovať bez akéhokoľvek prerušenia. Tieto kroky sú nasledovné:
  • Preplánovanie Lync Online schôdze. Spôsob, že služby Lync Online generuje schôdze URL, musíte preplánovanie schôdze, ktoré boli naplánované pomocou starého Lync Online SIP adresy. Ak tieto nie je preložený, účastníci sa môže zobraziť chybové hlásenie pri pokuse o pripojenie všetky Lync Online konferencie naplánované, že používateľ.
  • Oznámiť zmeny externé kontakty Lync Online zoznamy kontaktov. Externé kontakty (vrátane organizáciám externý Lync), používatelia služby Windows Live a MSN používatelia musia byť informovaní o zmene používateľa SIP adresu. Externé kontakty odstrániť a aktualizovať staré kontakt, kontaktné objektu používateľa zobrazí Prítomnosť neznáme alebo Offline.
Niektoré vhodné konfigurácie, ktoré používa nespojitého prihlásenia adresy Lync Online a Office 365 a napriek tomu, že táto konfigurácia je podporovaná, end-user skúsenosti na pôvodné prihlásenie bude menej ako ideálne pre niektoré Lync klientov. Lync Online používatelia budú musieť zadať UPN a adresu SIP samostatne v používateľskom rozhraní pre prihlasovaní úspešný, spustený nástroj Office 365 Desktop Setup vyrieši tento problém v počítačoch so systémom Lync 2010.

Poznámka:Office 365 Desktop Setup nástroj nie je k dispozícii pre mobilné zariadenia alebo Lync 2013.

Ak chcete manuálne konfigurovať nastavenie Lync 2013, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite služby Office 365:

Manuálne aktualizovať a konfigurovať aplikácie

Ak Office 365 organizácia používa služba synchronizácie adresárov a alebo predtým Office Communications Server 2007 R2 a Lync Server 2010 Lync Server 2013 nasadenie lokálne, SIP adresu môže aktualizovať samostatne nesprávnymi msRTCSIP-PrimaryUserAddress hodnotu v službe Active Directory. Prečítajte si nasledujúci článok databázy Knowledge Base sa uistiť, že hodnoty v balíku Office 365 nie sú v konflikte s lokálnym hodnoty:
2430520 Chyba na portáli Office 365: "Hodnota msRTCSIP-PrimaryUserAddress alebo adresu SIP v ProxyAddresses lokálnej služby Active Directory nie je jedinečný"

Stále potrebujete pomoc? Prejdite naKomunita používateľov balíka Office 365 webové stránky.

Vlastnosti

ID článku: 2537764 - Posledná kontrola: 4. októbra 2014 - Revízia: 48.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Lync Online
Kľúčové slová: 
o365 o365e o365p o365a o365022013 o365m kbmt KB2537764 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2537764

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com