Důležité informace pro službu Lync Online při změně přihlašovací adresy služeb Office 365

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2537764 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Případě, že uživatel změní přihlašovací adresa (označované také jako hlavní název uživatele, hlavní název uživatele nebo uživatelské ID), Office 365 službě Lync Online SIP adresa uživatele je automaticky synchronizován. Dříve když uživatele služeb Office 365 přihlašovací adresa byla změněna, správce IT museli aktualizovat adresu SIP uživatele samostatně tak, aby odpovídala nové Office 365 přihlásit adresu. Jinak by tyto dvě hodnoty neshodují. Nesoulad mezi ID uživatele a SIP adresa uživatele může způsobit záměnu pro službu Lync Online uživatele při přihlášení.

POSTUP

Po aktualizaci ID službu Lync Online uživatele jsou některé akce, které uživatel musí přijmout a ujistěte se, že služba bude nadále pracovat bez přerušení práce. Tyto akce jsou následující:
  • Naplánování schůzky v režimu Online službě Lync. Vzhledem ke způsobu, že službu Lync Online služba generuje adresy URL schůzky musí být přeplánována všechny schůzky, které byly naplánovány pomocí původní službě Lync Online SIP adresu. Těchto setkání se nemění, účastníci schůzky obdržet chybovou zprávu při pokusu připojit k jakékoli službě Lync Online konferencí, které jsou plánovány podle daného uživatele.
  • Změny ve službě Lync Online seznamy kontaktů externí kontakty komunikovat. Externí kontakty (včetně jiných organizací federované službě Lync), uživatelé Windows Live a uživatelé služby MSN je nutno upozornit změna SIP adresu uživatele. Dokud externí kontakty, odstranit a aktualizovat starý kontakt, kontaktní objekt uživatele se zobrazí jako Neznámý přítomnosti nebo Offline.
Některé společnosti vhodné konfigurace, která používá nespojené znaménko adresy pro službu Lync Online a Office 365 a Ačkoli tato konfigurace je podporována, koncovým na počáteční přihlášení bude menší než ideální pro některé klienty službě Lync. Službu Lync Online bude nutné zadat název UPN a adresa SIP samostatně v uživatelském rozhraní úspěšné sign in spuštěn nástroj Office 365 Desktop Setup lze vyřešit tento problém v počítačích se systémem službě Lync 2010.

Poznámka:Nástroj Office 365 Desktop Setup není k dispozici pro mobilní zařízení nebo službě Lync 2013.

Pokud chcete ručně konfigurovat nastavení pro 2013 službě Lync, naleznete na následujícím webu Office 365:

Ruční aktualizace a konfigurace aplikací pro stolní počítače

Případně organizace služeb Office 365 je pomocí synchronizace adresářů a byl puvodne Office Communications Server 2007 R2 službě Lync Server 2010 a 2013 službě Lync Server nasazení v prostorách, adresa SIP lze aktualizovat nezávisle vyplněním msRTCSIP-PrimaryUserAddress hodnotu ve službě Active Directory. Přečtěte si následující článek znalostní báze Knowledge Base a ujistěte se, že hodnoty ve službách Office 365 nejsou v konfliktu s místním hodnoty:
2430520 Chyba v portálu Office 365: "Hodnota msRTCSIP-PrimaryUserAddress nebo SIP adresu v poli ProxyAddresses v místní adresář Active Directory není jedinečný"

Stále potřebujete pomoc? PřejděteKomunity Office 365 webu.

Vlastnosti

ID článku: 2537764 - Poslední aktualizace: 4. října 2014 - Revize: 48.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Lync Online
Klíčová slova: 
o365 o365e o365p o365a o365022013 o365m kbmt KB2537764 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2537764

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com