Popis funkce Ochrana systémových souborů (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 253571 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje funkci Ochrana souborů systému v Windows ME.

Další informace

Ochrana souborů systému (SFP) je funkce implementována v systému Windows ME, který zajistí důležitá pro operace systému souborů nejsou nahrazeny starší verze nebo verze není schválena společností Microsoft. Libovolný produkt může nahradit systémové soubory, pouze pokud je soubor dodáno s katalogem podepsaný společností Microsoft, který odkazuje na novější verzi souboru. Pokud produkt produkty společnosti Microsoft včetně pokusí nahradit starší verzi chráněný soubor chráněný soubor Windows Millennium, soubory automaticky nahrazena chráněné soubory. Pokud instalační program nebo uživatel zkopíruje přes nebo odstraní soubor jádra systému, SFP "bezobslužně" obnoví původní verzi souboru. SFP nezobrazí chybová zpráva nebo jiného typu zprávy během tohoto procesu. Je důležité si uvědomit, že SFP nelze vypnout.

SFP udržuje protokol byly nahrazeny všechny chráněné soubory. Soubor protokolu Sfplog.txt, je ve složce Windows\System\SFP. Pokud existují nějaké položky v souboru protokolu (jiné než položka protokolu je přidán při prvním spuštění systému Windows), potom SFP bylo chránit některé soubory. Toto by neovlivní funkčnost programů v počítači nainstalována.

Odkazy

Další informace o souborech Sfpdb.sfp a Filelist.XML klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
267282Popis souboru Sfpdb.sfp databáze

Vlastnosti

ID článku: 253571 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kbinfo kbprod2web KB253571 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:253571

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com