XCLN: Outlook Macintosh může ztratit připojení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 253525 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití klienta Exchange nebo Outlook pro systém Macintosh může ztratit spojení do seznamu globálních adres, osobní adresář (PAB) nebo osobní složku soubory (soubory PST). To může ovlivnit schopnost odeslat e-mail uživateli, který je v globálním seznamu adres a schopnost zůstat připojen soubor PAB nebo PST při připojení k globálního seznamu adres.

Příčina

Tento problém může nastat, protože prostředky mají byl vyčerpán v 16bitové verzi klienta Exchange nebo Outlook. Verze 16bitového klienta jsou omezeny jejich prostředí. Zdroje lze vyčerpán podle následující podmínky:
 • Další zobrazení adresáře jsou nastaveny v Exchange Server počítači než klient může zpracovat. Tato podmínka nastane, pokud jsou přidány další zobrazení adresáře. Připojení k seznamu, PAB nebo PST soubory globální adresa je ztraceno.
 • Příliš mnoho objektů byly přidány do souborů PAB nebo PST. Tato podmínka nastane po názvy jsou přidány soubory PAB nebo PST.
 • Příliš mnoho aplikací jsou otevřeny ve stejný čas a jsou snížení množství prostředků k dispozici pro klienta Exchange nebo Outlook. Pokud nastane tento stav klienta funguje, když je spuštěna pouze aplikace, ale pracovat při spuštění jiných aplikací může soutěžit pro zdroje.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících tří metod:
 • Aktualizovat a optimalizovat redundantní zobrazení adresáře položky umožňují efektivnější adresář zobrazení použití nebo vylučte určité zobrazení adresáře.
 • Odebrat nebo archivovat staré položky nebo položek ze souborů PST a PAB. Zkontrolujte soubory PST chyby nebo je znovu vytvářet, podle potřeby pomocí nástroje pro opravu doručené (pošty Scanpst.exe).
 • Identifikovat jiných aplikací, které běží aplikace Outlook spuštěna a upravit přidělení paměti pro každou z těchto aplikací, aby nezbytné paměti je k dispozici.
Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
195666Macintosh Outlook zakončení neočekávaně s chybou typ 2

Další informace

Přesné množství přidělené paměti je funkce názvy, které jsou použity v globálním seznamu adres, PAB a soubory PST a je vázána k dostupných prostředků pracovní stanice a jiných aplikací, které jsou spuštěny současně. Potřebujete upravit a testovat všechny různých faktorech určit optimální prostředí pro 16bitový klient.

32Bitové klienty Windows Tento problém není nastat kvůli jejich možnost adresovat větší adresový prostor paměti.

Vlastnosti

ID článku: 253525 - Poslední aktualizace: 24. května 2007 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Client 4.0 pro počítače Macintosh
 • Microsoft Exchange Client 5.0 pro počítače Macintosh
 • Microsoft Exchange Client 5.5
 • Microsoft Exchange Client 5.0
 • Microsoft Outlook 8.0 Exchange Server Edition pro počítače Macintosh
 • Microsoft Outlook 8.1 Exchange Server Edition pro počítače Macintosh
 • Microsoft Outlook 8.2 Exchange Server Edition pro počítače Macintosh
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB253525 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:253525
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com