Oprava: Funkce technologie IntelliSense v SQL Server Management Studio pro SQL Server 2008 R2 mohou přestat fungovat po instalaci aplikace Visual Studio 2010 Service Pack 1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2531482 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.

Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2008 R2 jako jednoho souboru ke stažení. Protože opravy jsou kumulativní a každá nová verze tedy obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2008 R2 release.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po instalaci aplikace Microsoft Visual Studio 2010 Service Pack 1 mohou přestat fungovat funkce technologie IntelliSense v SQL Server Management Studio pro Microsoft SQL Server 2008 R2.

Například funkce technologie IntelliSense může přestat pracovat v následujících situacích:
  • Po druhém nebo po sobě vyberte výkaz v dotazu SQL.
  • Pro názvy sloupců.
  • Po napsání kódu jazyka Transact-SQL.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

Oprava tohoto problému vydání kumulativní aktualizace 7. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro Microsoft SQL Server 2008 R2 klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2507770Kumulativní aktualizace 7 pro SQL Server 2008 R2
Poznámka:Protože sestavení jsou kumulativní a každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2008 R2 release. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která bude tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
981356SQL Server 2008 R2 sestavení, které byly vydány po vydání serveru SQL Server 2008 R2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o aplikaci Visual Studio 2010 Service Pack 1 získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
983509Popis aktualizace Visual Studio 2010 Service Pack 1

Další informace o terminologii aktualizace softwaru klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2531482 - Poslední aktualizace: 18. dubna 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
  • Microsoft Visual Studio 2010 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2531482 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2531482

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com