Chybová zpráva při pokusu o přiřazení záznamu uživateli po instalaci aktualizace kumulativní 15 v turecké verzi aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0: "Výjimka typu 'System.Web.HttpUnhandledException' byla vyvolána."

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2527536
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Nainstalujete aktualizace kumulativní 15 v turecké verzi aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0.
  • Pokusíte-li uživateli přiřadit záznam. Například pokusíte uživateli přiřadit aktivitu, účtu a kontakt.
V tomto případě se zobrazí následující chybová zpráva:
Byla vyvolána výjimka typu "System.Web.HttpUnhandledException".
Navíc pokud je povoleno trasování platformy Microsoft Dynamics CRM, zobrazí následující chybová zpráva:
IndexOutOfRangeException: ActivityId

Poznámka:Další informace o 15 kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base: 244928315 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu případu nesoulad mezi "activityid" a "activityid".

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace o nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
949256 Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix
Poznámka: Tento problém byl opraven původně v 17 kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace o 17 kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2477746 17 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o terminologii aktualizace softwaru klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o aplikaci Microsoft Business Solutions CRM software aktualizace a opravy hotfix balíček terminologie klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
887283 Aktualizace a opravy hotfix pro aplikaci Microsoft Business Solutions CRM software balíček standardy používání názvů

Vlastnosti

ID článku: 2527536 - Poslední aktualizace: 5. května 2011 - Revize: 1.0
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbmbsmigrate kbexpertiseinter kbsurveynew kberrmsg kbmt KB2527536 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2527536

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com