Nemôžete prihlásiť na Lync Online pomocou domény, ktorý je konfigurovaný pre plnú redelegation

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2526143 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Pri pokuse o prihlásenie do Microsoft Lync Online v Office 365 ako Microsoft Office 365 Small Business zákazník, ktorý má vlastné overených domény, dostanete chybové hlásenie, ktoré indikuje, že server je dočasne nedostupný.

Poznámka: Office 365 malých firemných zákazníkov, ktorí majú vlastné overených domény majú tieto domény plne redelegated na Office 365. "Plné domény redelegation" označuje domény ktoré meno servera (NS) zdroj záznamov ukážte na Office 365. Preto záznamy systému DNS (Domain Name), ktoré sú potrebné pre funkcie balíka Office 365 riadia v balíku Office 365.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, postupujte nasledovne:
 1. Uistite sa, že záznamy prostriedkov NS ukážte na Office 365. Vykonáte to pomocou nástroja Nslookup dotaz server záznamy názov pre doménu. Záznamy prostriedkov NS by mala ukazovať na dva nasledujúce názvy domény (FQDN):
  • ns1.BDM.microsoftonline.com
  • ns2.BDM.microsoftonline.com
  • ns3.BDM.microsoftonline.com
  • NS4.BDM.microsoftonline.com
  Poznámka: Ak domény bol nedávno nakonfigurovaný pre plné domény redelegation, mali by ste počkať na 72 hodín pred spustením dotazu.
 2. Ak sa stále nemôžete prihlásiť po záznamy prostriedkov NS boli zmenené, môžu existovať oneskorenie pri uverejňovaní Lync Online servera DNS. Ak k tomu dôjde, test záznamov DNS. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. Prejdite na Microsoft vzdialenej pripojenie Analyzer .
  2. Kliknite na kartu Office 365 .
  3. Podľa Microsoft Lync testov, kliknite na tlačidlo Office 365 Lync DNS Testa potom kliknite na tlačidlo ďalej.
  4. Zadajte adresu, ktorú používate na skúste sa prihlásiť na Lync Online (napríklad darrin@contoso.com), a potom spustite test.
  Tento test skúma všetky štyri záznamy DNS, ktoré sú vyžadované Lync Online zistiť, či ste správne nakonfigurovaný. Výsledky testu bude podobať nasledujúcich výstup.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot výsledku pre vzdialené pripojenie Analyzer Test
Ak NS záznamy a záznamy o Lync Service (SRV) sú správne, vykonajte štandardný Lync sign-in riešenia problémov. Ďalšie informácie nájdete v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2541980 Riešenie problémov s prihlasovaním v Lync Online
Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2526143 - Posledná kontrola: 14. júla 2014 - Revízia: 20.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Lync Online
Kľúčové slová: 
o365 o365p o365022013 after upgrade kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2526143 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2526143

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com