Nelze se přihlásit ke službě Lync Online pomocí domény, který je nakonfigurován pro úplné redelegation

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2526143 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Při pokusu o přihlášení k Microsoft službu Lync Online v Office 365 jako Microsoft Office 365 Small Business zákazníkům, kteří používají vlastní ověřené domény obdržíte chybovou zprávu, která označuje, zda je server dočasně nedostupný.

Poznámka:Office 365 Firemní zákazníci, kteří mají vlastní ověřené domény mají tyto domény redelegated plně do služeb Office 365. "Celou doménu redelegation" označuje doménu, pro kterou záznamech o prostředku názvového serveru (NS) přejděte na příkaz Office 365. Proto systému DNS (Domain Name) záznamy, které jsou požadovány pro funkčnost služeb Office 365 jsou spravovány službami Office 365.

ŘEŠENÍ

Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte takto:
 1. Ujistěte se, zda záznamy o prostředku NS odkazují na Office 365. To provedete pomocí nástroje Nslookup zobrazeny záznamy serveru název vaší domény. Záznamy o prostředku NS směřovat ke dvěma následující plně kvalifikované názvy domén (FQDN):
  • ns1.bdm.microsoftonline.com
  • Ns2.bdm.microsoftonline.com
  • ns3.bdm.microsoftonline.com
  • ns4.bdm.microsoftonline.com
  Poznámka: Doména byla v poslední době konfigurován pro celou doménu redelegation, 72 hodin před spuštěním dotazu čekat.
 2. Pokud stále nemůžete přihlásit se po změně záznamů o prostředku NS, může být zpoždění ve službě Lync Online DNS záznamy pro publikování. V tomto případě test záznamy DNS. Postupujte následujícím způsobem
  1. Přejděte Microsoft Remote Connectivity Analyzer .
  2. Klepněte na kartu služeb Office 365 .
  3. V části Zkoušky službě Lync MicrosoftOffice 365 službě Lync DNS Testa potom klepněte na tlačítko Další.
  4. Zadejte adresu, která používáte k přihlašování ke službě Lync Online (například darrin@contoso.com) a potom spusťte test.
  Tento test ověřuje, zda všechny čtyři záznamy DNS, které jsou vyžadované službu Lync Online k určení, zda jsou jsou správně nakonfigurovány. Výsledky testu se bude podobat následující výstup.

  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Kopie obrazovky výsledku testu vzdáleného připojení Analyzer
Pokud záznamy NS a servisní službě Lync SRV záznamy jsou správné, proveďte standardní službě Lync přihlášení Poradce při potížích. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2541980 Odstraňování potíží při přihlašování ve službě Lync Online
Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2526143 - Poslední aktualizace: 14. července 2014 - Revize: 20.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Lync Online
Klíčová slova: 
o365 o365p o365022013 after upgrade kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2526143 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2526143

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com