ID článku: 2526086 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Aktualizace 2007 Microsoft Office Suite Service Pack 3 (SP3) a Microsoft Office Language Pack 2007 SP3 zahrnují nejnovější aktualizace pro systém Office 2007 a sadu Office Language Pack 2007. Tyto aktualizace obsahují dvě hlavní kategorie oprav:
 • Dříve nevydané opravy, které byly určeny speciálně pro tuto aktualizaci Service Pack. Kromě obecných oprav produktu mezi tyto opravy patří vylepšení stability, výkonu a zabezpečení.
 • Všechny veřejné aktualizace, aktualizace zabezpečení, kumulativní aktualizace a opravy hotfix, které byly vydány do září 2011.
Jelikož jsou aktualizace Service Pack pro systém Office kumulativní, není třeba před instalací aktualizace Service Pack 3 instalovat aktualizaci Service Pack 1 ani Service Pack 2. Aktualizace Service Pack 3 zahrnuje všechny opravy, které byly součástí aktualizací Service Pack 1 a Service Pack 2.

Další informace


Získání a instalace aktualizací Service Pack


Metoda 1: Pomocí služby Microsoft Update (doporučeno)

Chcete-li tuto aktualizaci Service Pack stáhnout pomocí služby Microsoft Update, navštivte následující web společnosti Microsoft:

Microsoft Update

Použití služby Microsoft Update představuje doporučený způsob aktualizace produktů na verzi s aktualizací SP3. Služba Microsoft Update zjistí, které produkty máte nainstalovány, a poté pro ně nainstaluje všechny aktualizace.

Metoda 2: Stažení balíčku aktualizace SP3 z webu služby Stažení softwaru

Na webu služby Stažení softwaru jsou k dispozici ke stažení následující soubory:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhnout balíček 2007 Office Suite SP3
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhnout balíček Office Language Pack 2007 SP3

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Tento soubor byl zkontrolován na výskyt virů. Společnost Microsoft použila ke kontrole tohoto souboru nejnovější antivirový software, který byl v době jeho publikování k dispozici. Po publikování je soubor uložen na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Přehled vylepšení obsažených v aktualizaci 2007 Office Suite SP3

 • Dotazy pro hledání výstrah nevracejí dokumenty, které vyžadují vlastní oříznutí zabezpečení, ani když uživatel, který danou výstrahu vytvořil, může tyto dokumenty zobrazit a zasílat na ně dotazy.
 • Znaky v jiném formátu než Unicode v některých řetězcích chybových zpráv se nyní zobrazují správně.
 • Funkce Citace a bibliografie v aplikaci Word nyní nabízí čtyři nové bibliografické styly: Harvard Anglia, IEEE, APA Sixth Edition a MLA Seventh Edition.
 • Kalendář aplikace Outlook pro Singapur nyní zahrnuje čínský nový rok.
 • Opravuje problém s občasnými chybami aplikace Excel 2007 při otevření sešitu aplikace Excel uloženého v novější verzi aplikace Excel. K chybám docházelo v případě, že daný soubor využíval novou funkci, která nebyla v systému Office 2007 k dispozici.
 • Opravuje problémy s francouzským tezaurem týkající se pravopisu a gramatiky před reformami a po nich.
 • Opravuje problém s nemožností konfigurace nastavení šifrování v případě použití převodníku formátů souborů sady Compatibility Pack v systému Office 2003 nebo v dřívější verzi systému Office.
 • Opravuje problém s občasným výskytem chyb při otevření sešitu aplikace Excel v aplikaci Excel a následném zobrazení náhledu v podokně náhledu programu Průzkumník Windows.
 • Opravuje problém spočívající ve ztrátě přizpůsobeného nastavení průřezů a pásu karet aplikace Excel v případě, že je soubor XLSX v aplikaci Excel 2007 nejprve uložen jako soubor ODS, a poté znovu jako soubor XLSX.

Známé problémy a změny chování
2591067 Známé problémy, které mohou nastat po instalaci aktualizací 2007 Office Suite SP3 a Windows SharePoint Services 3.0 SP3

Technické informace

Další informace o této aktualizaci Service Pack včetně seznamu ovlivněných souborů naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2591039 Podrobné technické informace o vydáních aktualizace 2007 Office system SP3


Odebrání aktualizace Service Pack

Aktualizace 2007 Microsoft Office Service Pack 3 podporuje odinstalaci klientských aktualizací pomocí příkazového řádku nebo nástroje Microsoft Service Pack Uninstall Tool pro systém Microsoft Office 2007. Nástroj Service Pack Uninstall Tool je k dispozici jako samostatný soubor ke stažení. Další informace o tomto nástroji naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:

954914 Nástroj Microsoft Service Pack Uninstall Tool pro systém Microsoft Office 2007

Vlastnosti

ID článku: 2526086 - Poslední aktualizace: 27. října 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Basic 2007
 • Microsoft Office Enterprise 2007
 • Microsoft Office Professional 2007
 • Microsoft Office Professional Plus 2007
 • Microsoft Office Small Business 2007
 • Microsoft Office Standard 2007
 • Microsoft Office Ultimate 2007
Klíčová slova: 
atdownload kbsurveynew kbexpertiseinter kbexpertisebeginner KB2526086

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com