Chybová zpráva: "Tento typ souborů nemůže být zpřístupněny offline"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 252509 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se týká systému Windows 2000. Podporu pro systém Windows 2000 končí na 13. července 2010.Windows 2000 End-of-Support Solution Center je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace v tématu Microsoft Support Lifecycle Policy.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o zpřístupnit soubory nebo složky offline může zobrazit následující chybová zpráva:
Soubory offline (\\ server \ share): nelze provést v souboru Filename k dispozici offline na \\ server \ share. Soubory tohoto typu nemůže být zpřístupněny offline.

Příčina

Ve výchozím nastavení jsou vyloučeny soubory s příponami následující:
.DB?
LDB
MDB
MDE
MDW
PST
.slm

Řešení

Společnost Microsoft nedoporučuje změnou seznamu Vyloučené soubory. Další podrobnosti naleznete "Další informace".

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Určité typy souborů jsou vyloučeny ve výchozím nastavení jako prostředek zabránit ztrátě dat a konfliktů souborů. Mechanismus, který používá funkci soubory offline je CSC (Client Side Caching). CSC lze rozpoznat, když problémy synchronizace neexistuje (například pokud od poslední synchronizace byla změněna kopii souboru na serveru). V tomto případě můžete vybrat, kterou verzi použít, ale nelze sloučit obsah.

Také může existovat jiný mechanismus synchronizace se obvykle používá pro typ souboru. Soubory PST je jeden takový typ souboru. Tento typ je zahrnut v seznamu zabránit konfliktům se integrované funkce offline a synchronizace v aplikaci Outlook. Funkce soubory offline používá náhradní metodu synchronizace, takže neexistuje způsob sloučení dvou kopií.

V seznamu vyloučené přípony můžete změnit úpravou příslušný objekt Zásady skupiny (místní, doména, organizační jednotka atd.). Například příponu PST ze seznamu Vyloučené soubory odebrat, povolit následující ukázkové zásady v editoru zásad:
Files\Files Templates\Network\Offline Configuration\Administrative počítači nejsou uloženy v mezipaměti
V poli rozšíření pak zadejte následující řetězec:
*.slm; *.mdb; *.ldb; *.mdw; *.mde; *.db?
Odhlaste se a potom přihlásit. Výchozí seznam, zachování všech ale rozšíření *.pst nahrazuje. Stejnou metodu můžete použít pro další rozšíření.

Chcete-li upravit místní zásady, klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz gpedit.msc a klepněte na tlačítko OK. Chcete-li upravit zásady domény, pomocí Active Directory Users a Computers snap-in.

Vlastnosti

ID článku: 252509 - Poslední aktualizace: 17. srpna 2007 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kberrmsg kbprb KB252509 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:252509

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com