Existují-li duplicitní objekty připojení NTDS, je zaznamenána událost služby NTFRS s identifikačním číslem 13557 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 251250 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Událost chyby 13557 mohou být zaznamenány v protokolech událostí služby replikace souborů na řadiče domény nebo členské servery. Navíc soubory a složky na členy repliky DFS a SYSVOL a může být nekonzistentní. Události zaznamenané v prohlížeči událostí je:
Typ události: Chyba
Zdroj události: NtFrs
Kategorie události: žádný
ID události: 13557
Datum: MM, DD/RRRR
Čas: Hh: mm: dop/odp
Uživatel: N/A
Počítač: Computername
POPIS:
Služba FRS zjistil objekt duplicitní připojení mezi počítači s názvem "Computer 2" a "Computer 1" Tento počítač.
Zjištěna byla pro následující sadu replik:
DOMAIN SYSTEM VOLUME (SYSVOL SHARE)
To není povoleno a replikace mezi tyto dva počítače, dokud jsou odebrány objekty duplicitní připojení nedojde.

Je možné toto je přechodné problém způsobeno zpožděními replikace služby Active Directory spojené s aktualizace FRS konfiguraci objektů. Pokud replikace souboru neproběhne po příslušný čas čekání (které může být několik hodin, pokud je požadováno více webů replikace služby Active Directory), musíte ručně odstranit objekty duplicitní připojení pomocí následujících kroků:
  1. Sítě a modul snap-in služby spustit.
  2. Klepněte na tlačítko servery, klepněte na Computer 1's site name, klepněte na tlačítko servery, klepněte na Computer 1 a klepněte na tlačítko Nastavení NTDS.
  3. Vyhledejte duplicitní připojení z Computer 1 na webu Computer 1's site name.
  4. Odstraňte všechny ale jedno připojení.

Příčina

Duplicitní objekty připojení NTDS lze blokovat replikaci souborů a složek mezi členy replik FRS. když objekty duplicitní připojení neexistuje.

Řešení

Odstranit duplicitní připojení přímé objektů mezi partnery replikace, které jsou uvedeny v události text.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Služba replikace souborů (NTFRS.exe) používá k replikaci obsahu SYSVOL mezi řadiči domény ve stejné doméně topologii replikace služby Active Directory, plánu a objekty připojení. Objekty připojení může automaticky generována Active Directory replikační topologie generátor (KCC) procesu Lsass.exe se spouští každých 15 minut nebo správce pomocí sítě a modul snap-in služby (Dssites.msc).

KCC pokusí Sestavit strom spanning tree pro všechny kontexty pojmenování (domény, schématu a konfigurace). Obecně algoritmu STA snaží mít jedno připojení mezi sítěmi mezi libovolné dva dvojici weby. KCC nebo správci však mohou vytvořit objekty duplicitní připojení mezi dané dvojici partnery replikace Active Directory ve stejné doméně.

KCC může vytvořit připojení duplicitní objekty v následující situaci: dvěma systémy webu obou víře, že jsou generátoru topologie webu každý vytvoření připojení z třetí server na webu je reálné předmostí. Při oddíl vymaže, krátkou dobu dokud KCC vyčistí zbytečné jeden může existovat duplicitní připojení na dané předmostí stejné vzdáleného serveru.

Správce může vytvořit připojení duplicitní objekty při více než jeden správce, obvykle na různých pracovištích Active Directory přidá objekty ručního připojení. Nebo prohlížení žádné připojení generované KCC správci přidat ruční připojení ve vzdálené lokalitě kde webu generován KCC nebyla ještě nebyla replikována.
Objekty připojení generované správce nikdy odebrán nebo přepsána KCC.

KCC spravuje objekty duplicitní připojení následujícím způsobem:
  • Jej správce vytvořil (ruční) připojení objekty favors přes objekty automatického připojení.
  • Pokud existuje více než jeden objekt ruční připojení používá poslední jeden (starší novější nad).
  • Pokud existuje více než jeden objekt připojení s stejné vytvořit čas a typ (ruční nebo automatické), jej libovolně vybere jednu (s favored přes připojení generované KCC ruční připojení).
Pokud existují více připojení mezi Computer 1 a Computer 2, FRS považuje ji za neplatná konfigurace vynechání obou připojení a zastavení odchozí replikace servery dochází duplikáty. Pokud tato připojení jsou generovány KCC, redundantní připojení nakonec odebrán. Ruční připojení vytvořena správcem nejsou odstraněny podle KCC.

Replikované DFS

Používá objekty připojení FRS a topologie integrována a udržovány Distributed File System správcem (dfsgui.msc) mezi DFS kořenové a podřízené uzly účastní DFS sady replik. Topologie replikace integrována DFS je vícecestná a dynamicky není generován. Windows 2000 neposkytuje nástroj upravit objekty připojení repliky DFS, takže je méně náchylné na tento problém. Však Pokud duplicitní připojení jsou programově vytvářeny, problém by mohl potenciálně být zjistila v DFS replikace.

Vlastnosti

ID článku: 251250 - Poslední aktualizace: 31. října 2006 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
Klíčová slova: 
kbmt kbdfs kbenv kbprb KB251250 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:251250

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com