Gezici profilleri kullanarak paylaşım için oturum açılamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 251017 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Macintosh Hizmetleri için etkinleştirilen paylaşımında depolanan bir kullanıcı profili kullanıyorsanız, siz oturum açtığınızda hata iletileri alabilirsiniz:
C:\Documents and Settings\username\Recent1 için Windows dosya \\server\share\username\Recent1 kopyalayamıyor. Ağ yöneticinizle bağlantı kurun.
Windows, profili yükleyemiyor ve geçici bir profille oturum açıyor. Bu profilde yaptığınız değişiklikler, oturumu kapattığınızda kaybolacak.

Neden

Profil eşitlerken bu sorun oluşabilir. Adlandırılmış bir akış üzerinde gezici profil kaynak yanı sıra, salt okunur özniteliğini kopyalanır. Salt okunur özniteliği nedeniyle, profil, eşitleme işleminin bir parçası olarak akış silme denemesi çalışmıyor.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Windows 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 251017 - Last Review: 3 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kberrmsg kbfix kbqfe kbwin2000sp1fix KB251017 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:251017

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com