Artikli ID: 2509316 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

SÜMPTOMID

Pärast autonoomse Outlook 2010 ja Office 2010 Home and Studenti installimist ei saa te Outlookis mõningaid funktsioone kasutada. Näiteks ei ole saadaval kujundused, tabelite vormindamine, õigekeelsusriistad ja Word Art. Manuste eelvaate funktsioon on samuti keelatud.  

PÕHJUS

Installisite Office 2010 Home and Studenti klõpskäivitusega. Autonoomne Outlook ei saa klõpskäivituse kasutamisel Wordi funktsioone kuvada.

LAHENDUS

Autonoomses rakenduses Outlook 2010 kõikide funktsioonide lubamiseks tuleb Office 2010 Home and Student installida tavapärase MSI-versioonina.

Kui Office 2010 klõpskäivitus ei vasta teie vajadustele, siis desinstallige see. Seejärel installige Office 2010 tavapärane MSI-versioon. Selleks toimige järgmiselt.

Desinstallige Office 2010 klõpskäivituse versioon

Windows XP
  1. Klõpsake nupul Start, seejärel käsul Käivita, sisestage käsk appwiz.cpl väljale Ava ja vajutage sisestusklahvi ENTER.
  2. Valige rakenduste loendist Office'i klõpskäivitusega rakendus ja klõpsake käsul Eemalda.
Windows Vista ja Windows 7
  1. Klõpsake nupul Start, sisestage väljale Otsing märksõna programmid ja funktsioonid ning vajutage sisestusklahvi ENTER.
  2. Valige rakenduste loendist Office'i klõpskäivitusega rakendus ja klõpsake käsul Eemalda.
Installige Office 2010 MSI-rakenduse abil

  1. Külastage saiti, kust Office 2010 ostsite ja logige sisse sama Live'i ID-ga, mida kasutasite Office 2010 ostmisel.
  2. Klõpsake avalehe ülaosas lingil Minu konto, et pääseda Office'i allalaaditavate failide juurde.
  3. Klõpsake ostetud komplekti juures käsul Laadi alla ja seejärel klõpsake nupu Laadi kohe alla all oleval lingil Täpsemad suvandid.
  4. Valige Office 2010 versioon, mis ei ole klõpskäivitusrakendus.

LISATEAVE

Siit leiate täieliku loendi funktsioonidest, mis ei ole saadaval, kui Outlook ei suuda Wordi tuvastada: http://office.microsoft.com/en-us/outlook-help/using-outlook-2010-with-or-without-word-2010-installed-HA010356483.aspx.
Teatis
Kujunduste funktsioon ei ole saadaval ka pärast Home and Studenti MSI installimist. See on levinud probleem, kuid seda ei ole võimalik lahendada. Kui teil on funktsiooni vaja, siis hankige Office 2010 Home and Business või muu toode, mis hõlmab nii Outlooki kui ka Wordi.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Atribuudid

Artikli ID: 2509316 - Viimati läbi vaadatud: 30. september 2011 - Redaktsioon: 1.0
KEHTIB JÄRGMISE LÕIGU KOHTA:
  • Microsoft Outlook 2010
Märksõnad: 
KB2509316

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com