Nové a stávající RemoteFX s podporou virtuálních počítačů se nespustí v řadiči domény, na kterém běží služba Hostitel virtualizace vzdálené plochy v systému Windows Server 2008 R2 Service Pack 1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2506417 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Máte na serveru, na kterém běží služba Hostitel virtualizace vzdálené plochy v systému Windows Server 2008 R2 Service Pack 1. Při konfiguraci služby Active Directory na serveru přidat server jako řadič domény, můžete zaznamenat následující příznaky:
  • Všechny existující RemoteFX s podporou virtuálních počítačů nelze spustit.
  • Správce nemůže vytvořit nový virtuální počítač s podporou RemoteFX.

Příčina

Tento problém je záměrné. Spuštění služba Active Directory Domain Services na serveru, který také používá virtuální počítač s podporou RemoteFX není podporované konfigurace.

Řešení

K vyřešení problému, použijte jednu z následujících metod:

Metoda 1

RemoteFX 3D grafického adaptéru odeberte virtuální počítač. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Spusťte nástroj Správce technologie Hyper-V. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítkoStart, přejděte na příkazNástroje pro správua klepněte na tlačítkoSprávce technologie Hyper-V.
  2. V podokně podrobností podVirtuální počítače, vyberte virtuální počítač, který chcete konfigurovat. Virtuální počítač musí být vypnutý, chcete-li změnit jeho nastavení.
  3. VAkceklepněte v podokně pod názvem virtuálního počítačeNastavení.
  4. V navigačním podokně klepněte na tlačítkoRemoteFX 3D grafická karta.
  5. Klepněte na tlačítkoOdebránía klepněte na tlačítkoOK.

Metoda 2

Změňte konfiguraci služby Active Directory tak, aby server, na kterém běží služba Hostitel virtualizace vzdálené plochy není řadičem domény. Místo toho, že server členský server nebo členem pracovní skupiny.

Vlastnosti

ID článku: 2506417 - Poslední aktualizace: 16. února 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbexpertiseinter kbprb kbsurveynew kbmt KB2506417 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2506417

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com