"Je poškozena databáze aplikace sady Office. Opravdu chcete ukončit program MSN Messenger a všechny aplikace sady Microsoft Office"Chyba při použití nebo při spuštění aplikace Entourage 2008 Mac

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2505386 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o spuštění aplikace Microsoft Entourage pro Mac nebo při pokusu o zobrazení e-mailové zprávy se může zobrazit následující chybová zpráva:
Je poškozena databáze aplikace sady Office. Chcete ukončit program MSN Messenger a všechny aplikace sady Microsoft Office tak, že můžete spustit nástroj pro databázi?

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, zkuste některou z následujících metod.

Metoda 1: Ukončete všechny aplikace

Ukončete všechny aplikace před spuštěním aplikace Entourage. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítkoAppleHledání a potom klepněte na tlačítkoUkončení platnosti. Ukončete všechny aplikace spuštěné s výjimkou pro hledání.

Je-li ukončit platnost okno neotevře, stiskněte a podržte klávesy příkazu a možnost a stiskněte klávesu Escape. VVynutit ukončení aplikacíokna, vyberte požadovanou aplikaci a potom vyberteUkončení platnosti.

Například následující snímek obrazovky ukazuje, že je spuštěn program výměna souborů Bluetooth. Ukončete program, vyberte jej a klepněte na tlačítkoUkončení platnosti. Pokud je spuštěn více než jednu žádost, vyberte jednotlivé aplikace a klepněte na tlačítkoUkončení platnosti. Dále to provést, dokud se nezobrazí pouze hledání v okně vynutit ukončení aplikací.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
2505385
Pokud potíže přetrvávají, pokračujte další metodou.

Metoda 2: Stáhněte a nainstalujte nejnovější aktualizace Office 2008 for Mac

Pokud nemáte nainstalovanou nejnovější aktualizaci aplikace Entourage, může docházet k potížím, která je popsána v části "Příznaky". Chcete-li zobrazit nainstalované verze aplikace Entourage, postupujte takto:
  1. Spusťte aplikaci Microsoft Word.
  2. VAplikace Wordnabídky, klepněte na tlačítkoNápovědaa klepněte na tlačítkoO aplikaci Word.
  3. VAplikace Wordnabídky, klepněte na tlačítkoNápovědaa klepněte na tlačítkoKontrola dostupných aktualizací.
  4. Stáhněte a nainstalujte aktualizaci.
Informace o stažení sady Office pro Mac aktualizace nebo aktualizace aplikace Entourage klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
323601Kde a jak získat aktualizace softwaru Mac Office
Pokud potíže přetrvávají, pokračujte další metodou.

Metoda 3: Opětovné vytvoření databáze aplikace Entourage

Opětovné vytvoření databáze aplikace Entourage, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base a provést kroky 2, 3 a 4.
268322Jak znovu sestavit databázi identity v aplikaci Entourage 2008 for Mac a Entourage 2004 Mac vyřešit většinu problémů

Vlastnosti

ID článku: 2505386 - Poslední aktualizace: 17. února 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Entourage 2008 for Mac
Klíčová slova: 
dftsdahomeportal kbmt KB2505386 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2505386

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com