Oprava: "Chybný typ proměnné" nebo "Neshoda typů" Chyba při spuštění příkazu UPDATE KRYCHLE má vlastní váženou alokaci vzorce v SSAS 2008 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2504524 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2008 R2 jako jednoho souboru ke stažení. Protože opravy jsou kumulativní a každá nová verze tedy obsahuje všechny opravy hotfix a opravte všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2008 R2 release.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při vytvořeníAKTUALIZACE DATOVÉ KRYCHLEpříkaz, který má vlastní váženou alokaci vzorce v Microsoft SQL Server 2008 R2 Analysis Services (SSAS 2008 R2), zobrazí jedna z následujících chybových zpráv:
  • Došlo k následující systémové chybě: Chybný typ proměnné.
  • Došlo k následující systémové chybě: Neshoda typu.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože modul SSAS 2008 R2 se pokusí načíst typ dat z paměti neplatné umístění po SSAS 2008 R2 uvolní paměť používaná ve vlastní vzorec pro váženou alokaci.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

SQL Server 2008 R2

Oprava tohoto problému vydání kumulativní aktualizace 6. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 R2 získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2489376Kumulativní balíček aktualizace 6 pro SQL Server 2008 R2
Poznámka:Vzhledem sestavení jsou kumulativní, každá nová verze opravy obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2008 R2 release. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání opravy, které tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
981356SQL Server 2008 R2 sestavení, které byly vydány po vydání serveru SQL Server 2008 R2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace oAKTUALIZACE DATOVÉ KRYCHLEpříkaz MDX, navštivte následující web společnosti Microsoft Developer Network (MSDN):
Obecné informace o příkazu UPDATE KRYCHLE MDX
Další informace o použití zpětného zápisu krychle MDX naleznete na následujícím webu MSDN:
Obecné informace o použití zpětných zápisů krychle MDX

Vlastnosti

ID článku: 2504524 - Poslední aktualizace: 21. února 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Analysis Services
Klíčová slova: 
kbfix kbqfe kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2504524 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2504524

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com